Aktuálně

Vítězstvím Lukáše Obrusníka odstartovala Prosecká ProShop Desítka

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 1001 Leden
V neděli 15. ledna se odehrál úvodní turnaj letošní série Prosecké Desítky s přídomkem ProShop. Hrálo se tentokrát na stejném středním sportovním mazacím modelu jako před tím hrané Finále ABL jednotlivců Prahy & Středních Čech a výhodu měli ti hráči, kteří si jej mohli hrou vyzkoušet i v dopoledních a ... Více

Vloženo: 17. 01. 2023 17:54:38

Novoroční bowlingový turnaj jednotlivců 2023

Turnaje2023MoravaRaketa OpavaRaketa Cup01 Leden
Prvním letošním turnajem jednotlivců, byla zahájena turnajová série Raketa cup 2023, která se skládá z osmi samostatných turnajů. Turnaj se hrál klasickým způsobem a zúčastnilo se jej 26 hráčů a hráček.  Kvalifikace vyzněla nejlépe pro Ondřeje Kurku, před Katkou Hejdučkovou ml. a Janem Hoschnou.  Ve finálovém klání pro 12 ... Více

Vloženo: 17. 01. 2023 17:52:47

1. turnaj Kaštanka Open 2023 ovládl domácí Ondřej Surán

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoKaštanka Open01 Leden
Hrálo se netypicky v neděli 15.01.23 za účasti 35 hráček a hráčů. V kvalifikaci byl nejlepší Ondřej Surán se součtem 1342. Osmička nejlepších mohla odpočívat. Dalších 16 hráček a hráčů muselo o účast ve finále bojovat v semifinále na 2 hry. Ceny útěchy si převzali Patrik Šlégr, jemuž se dnes vůbec nedařilo a také ... Více

Vloženo: 17. 01. 2023 17:50:49

Vítěznou dvojicí 1. turnaje je Olda Pour s Kájou Růžičkou

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov01 Leden
Ve středu 11. ledna v Chomutově započal 1. turnajem další ročník BBO dvojic Strikeland, jehož součástí bylo ocenění nejen nejlepších dvojic uplynulého ročníku, ale také jednotlivců a nejvěrnějších účastníků. 1. turnaje se zúčastnilo deset dvojic, osm postupovalo do semifinále a do následného finále čtyři, cenu za ... Více

Vloženo: 17. 01. 2023 4:38:48

Aleš Procházka vyhrává na Hluboké

Turnaje2023Jižní ČechySuperLevna PC Cup01 Leden
První turnaj v roční sérii SUPERLEVNÁ PC CUP sponzora jednotlivých turnajů a cen za celkové pořadí na konci roku, vyhrál Aleš Procházka a zapisuje tak cenné bodíky do celoročního pořadí. Druhé místo obsadil, junior Albert Minnakhmetov, před třetím Petrem Zachem. Nejvyšší nához dnes se povedl Rudovi Pouzarů 253, kterému ... Více

Vloženo: 16. 01. 2023 20:12:08

Irena Straková hlásí návrat

Turnaje2023Praha / Střední ČechyZličínská POPO devítka01 Leden
V pražském Best Bowling centru proběhl 11. ledna třetí turnaj z devítkové série, který díky partnerovi Numismatika POPO, ponese v letošním roce pozměněný název na Zličínská POPO devítka s měšcem. Turnaje se účastnilo 32 hráčů a objevila se zde opět řada nováčků. KVALIFIKACI vévodila Irena Straková, která se po ... Více

Vloženo: 16. 01. 2023 19:35:24

Stylem start - cíl vítězí Ondra Trojek

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPrague POPO BC01 Leden
Úvodním turnajem za účasti 74 hráčů, začala série Prague POPO Bowling Cup a pro hráče bylo připraveno opět něco navíc, než přináší propozice. Tentokráte partner série Numismatika POPO připravil na vyhlášení lednového turnaje pro tři nejlepší na bedně a pro každého vítěze vedlejší kategorie stříbrné ... Více

Vloženo: 16. 01. 2023 8:23:43 Aktualizováno: 19. 01. 2023 8:01:45

První tři místa obsadili hráči ABL týmu Stará garda

Turnaje2023Severní ČechyBBO devítka Chomutov01 Leden
V neděli 8. ledna se v Chomutově odehrál 3. turnaj BBO NejKUFRY devítky Strikeland.  Zúčastnilo se 30 hráčů a 20 postupovalo do semifinále, z prvního místa Vojta Plánička, z šestnáctého po odstoupení Jirky Borovce Abdul Kassas a z Desperada Vláďa Pecháček, David Mata, Pavel Piskač a Vláďa Horňák. Po třech semifinálových ... Více

Vloženo: 12. 01. 2023 16:34:15

Úvod do nové Bowling cz tour vyšel nejlépe Františku Čermákovi

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBowling cz tour01 Leden
V neděli 8. ledna se v S-centru Benešov odehrál úvodní turnaj Bowling cz tour 2023. Hrálo se na středním mazání wall street za účasti 34 hráčů a hráček. Kvalifikaci ovládla Blanka Heřmánková, která si do Benešova přijela zahrát po 3 letech a zahrála i nejvyšší turnajový nához 278 bodů! V následném ... Více

Vloženo: 10. 01. 2023 5:54:44

Václav Kváča a Petr Mráček v lednu nejlepší

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojice01 Leden
Na lednové nedělní netradiční dvojice nakonec dorazilo 13 dvojic a po kvalifikaci bylo jasné, že nepostoupí jediná dvojice do bojů play-off. Měšec tím pádem obsahoval částku 1 300,- Kč a tentokrát si přilepšili Michal Toman a Diego Fernandez Martinez. První nepostupující dvojicí se stali Zbyněk a Jana Karbusických, kteří si tak odnesli první cenu ... Více

Vloženo: 10. 01. 2023 5:24:48

V novém roce se jadranský MIX úspěšně rozjel v pozměněném formátu

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský MIX01 Leden
V neděli 8.1.2023 se na herně Jadran Frýdek-Místek rozjel první letošní turnaj Jadranský Mix.  Obsazovačka byla navýšená o šest míst, čili na turnaji mohlo nastoupit až 18 párů. Musíme s potěšením říct, že turnaj byl plně obsazen. Přivítali jsme staronové páry i nové páry z řad hráčů a ... Více

Vloženo: 10. 01. 2023 5:10:50

Capilovi pokračují na vítězné vlně i v roce 2023

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašské dvojice01 Leden
V neděli 8. ledna 2023 jsme v našem centru Xbowling ValMez odehráli první turnaj letošního roku, lednové Valašské dvojice. Účast byla slušná, když se do bojů zapojilo 16 dvojic a dokonce si přijeli zahrát dvě dvojice z našeho sesterského centra, z Xbowlingu Tišnov. Tradiční předehrávky se zúčastnilo pět dvojic a nejlépe odstartovali ... Více

Vloženo: 10. 01. 2023 5:04:52

Ondra Michal vítězem lednového POPO serises2500

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPOPO series250001 Leden
Sice je leden, hrál se ale již druhý turnaj POPO series2500 (první proběhl v listopadu). Hráčský zájem atakoval hranici 100 účastníků, zůstal kousek pod tímto číslem. Na turnaji chyběli lídři zličínských „áčkových“ turnajů reprezentanti Jaroslav Lorenc a minulý vítěz POPO series Lukáš Jelínek (oba hráli na turnaji ... Více

Vloženo: 08. 01. 2023 18:42:50 Aktualizováno: 12. 01. 2023 16:47:15

Finále RLD si z Frýdku-Místku zahrají týmy ENDY, Za řekou a BabaJaga

Turnaje2022MoravaBowling JadranLiga dvojicPodzim 2022Finále
V sobotu 7.1.2023 se v Bowlingu Jadran odehrálo finále Ligy dvojic Frýdek-Místek. Ve hře, kromě prestižního vítězství, byla tři postupová místa do finále Regionální Ligy dvojic. Šestice týmů měla také tři velké favority a jak je patrné z výsledků, žádná senzace se nekonala. Zcela bezpečně zvítězil ENDY (32 bodů), když ... Více

Vloženo: 08. 01. 2023 11:05:12

Vyhrála dvojice, která na sebe vlastně zbyla

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO dvojice Zličín01 Leden
3. ledna se na Zličíně za účasti 17 dvojic odehrál 11. BBO turnaj dvojic. Kvalifikaci vyhráli Honza Čepelák s Filipem Demuthem a dvanáctými semifinalisty byli Láďa Kolář s Lubošem Slezákem. V turnaji zvítězila na poslední chvíli sestavená dvojice Zdeněk Havlíček s Kájou Mottlem, druzí skončili Honza Čepelák s Filipem Demuthem a ... Více

Vloženo: 07. 01. 2023 22:08:14

Závěrečnou Strašnickou Xbowling Devítku ovládl Miroslav Jiránek

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Prosinec
V úterý 3. ledna se odehrála závěrečná Strašnická Xbowling Devítka loňského celoročního pořadí, tedy prosincová, byť v lednu roku letošního. Přes velké množství bohužel zde obvyklých ne i omluvených absencí si přišlo zkusit vyhrát zbývající skleněnou kuželku 34 hráček a hráčů. Znamenalo to, ... Více

Vloženo: 06. 01. 2023 6:38:23

Novoroční Procké DUOjice v režii Irenky Strakové a Láďi Šimánka

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecké dvojice00 Leden
V pondělí 2. ledna otevřel letošní turnajovou sezonu na herně Xbowlingu Prosek Duo pilotní turnaj k celoroční sérii Prosecké Popo DUOjky s názvem Novoroční Prosecké DUOjice. Po Vánočním a zejména Novoročním bujaří se přišlo protáhnout devatenáct různě poskládaných párů, každý z nich si oproti propozicím ... Více

Vloženo: 05. 01. 2023 15:31:48

Silvestrovská Devítka Tour

Turnaje2022MoravaBowling BrnoDevítka tourSilvestrovská 9
Posledním turnajem v roce 2022 na centru BB Brno byla dne 31.12. "Silvestrovská devítka". Hracího dne se zúčastnilo 60 hráčů a po šesti hrách stanul na stupni pro vítěze Ondrej Surán s 1557 body. Druhé místo s 1548 body vybojoval Karel Hladík, třetí na bedně s 1469 body se umístil junior Jaroslav Zapletal. Z žen se nejlépe umístila Magdaléna ... Více

Vloženo: 05. 01. 2023 11:28:52

Poslední Proseckou Devítku roku vyhrál Petr Pekár

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecká Xbowling 9Prosinec
Na derniéru turnajového i samotného roku 2022 dorazilo na Proseckou Xbowling Devítku v mezisvátečním čase 43 hráček a hráčů, čímž si na sebe sami ušili bič z materiálu sportovního, neboť dostat se do postoupivší semifinálové dvaatřicítky bylo tentokráte oříškem větším než lískovým. Po odehrání ... Více

Vloženo: 30. 12. 2022 10:50:20

Havlíček, Nahodil a Forman nejlepšími hráči 11. BBO tour

Turnaje2022Severní ČechyBBO tour ChomutovProsinec
  V pondělí 26.12. se v chomutovském Strikelandu odehrál 11. turnaj BBO tour. Připraveno bylo dlouhé mazání Challenge Route 66 a z 28 přítomných postupovalo 20 do semifinále, 16 dle pořadí a 4 z Desperada. Kvalifikaci vyhrál Toník Nahodil, z dvacátého místa postupoval Vlasta Jiřiště a z Desperada Kája Růžička, Dušan ... Více

Vloženo: 29. 12. 2022 20:26:25 Aktualizováno: 04. 01. 2023 20:14:59