Aktuálně

Pavla Žáčková a David Mojka zpět na bedně

Turnaje2022Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojiceListopad
Poslední nedělní turnaj netradičních dvojic v roce 2022 si dorazilo zahrát 14 dvojic a kvalifikace byla opravdu velmi vyrovnaná a pár bodů rozhodovalo o postupech do bojů play-off. V měšci se losovala částka 1 400,- Kč a znovu se štěstí usmálo na manželskou dvojici Jana a Zbyněk Karbusických, kterým tím pádem ani moc nevadilo, že se do semifinálových bojů ... Více

Vloženo: 23. 11. 2022 15:31:14

Petr Pekár obhájil vítězství na Proseckém Senior Cupu

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecký Senior CupListopad
Předposlední letošní turnajové dostaveníčko „dříve narozených“ alias Prosecký Senior Cup se odehrál za komorní účasti 11 hráček a hráčů v neděli 20. listopadu. Věřme, že shoda okolností, ať už různých důvodů osobnězdravotněrodinopracovního rázu v kombinaci s termínovou kolizí jiných turnajů si svou daň vybrala ... Více

Vloženo: 23. 11. 2022 15:28:56

Závěrečné 4. kolo: Martin Kadeřábek s Františkem Ráabem to zvládli

Turnaje2022MoravaLD BrnoSkupina A4.hrací den
Po 3. kole brněnské skupiny Ligy dvojic byli nahoře Marek Pavelka s Lubomírem Blažkem (Bla-Pav). Jenže dnes v posledním kole byl jejich bodový zisk pěkných 26 bodů, ale Martin s Františkem (Kad-Ráa) vydolovali skvělých 32 bodů. Tím se dnes dostali na 1. místo.. Druzí končí Radek Wiesner s Patrikem Šlégrem s 28 body, čímž Marka s ... Více

Vloženo: 22. 11. 2022 11:53:58

Ferdinand dvojice ovládli Jaroslav Butal a František Spilka

Turnaje2022Praha / Střední ČechyFerdinand dvojiceListopad
V neděli 20. listopadu se v Benešově odehrál již 10. turnaj Ferdinand dvojic. Hrálo se na hauzíčku Wall street hracím systémem "baker". Turnaje se zúčastnilo přesně 12 dvojic, z nichž byli po kvalifikaci nejlepší manželé Marie a Otakar Frýbortovi. V semifinále zahráli nejlépe Jaroslav Butal st. s Františkem Spilkou. Tito pánové z Tábora nakonec ... Více

Vloženo: 22. 11. 2022 10:07:13

Kamil a Albert Minnakhmetov na stupni nejvyšším

Turnaje2022Jižní ČechyDvojice POPO HlubokáListopad
Turnaj dvojic POPO listopad vyhrávají Kamil a Alber Minnakhmetov a za první místo si odnášejí 4.000,- Kč. Místo druhé s prémií 3.000,- Kč si vyházeli Kuncovi před třetími Tomášem a Jardou Vacků, kteří brali 2.000,- Kč a 1.000,- Kč za bramborovou pozici si odnášejí Zbyněk Slach a Pepa Krauskopf. Za páté místo dostali Frýbortovi ... Více

Vloženo: 22. 11. 2022 10:04:18

František Brokeš vítězí a jde do čela ročního pořadí

Turnaje2022Východní ČechyBowlingzone SeniorListopad
V kvalifikaci zahrálo 10 hráčů průměr přes 200 kuželek, ale nejlepší ze všech byl dosavadní leader celoročního pořadí Vladimír Pitaš. Hned za ním skončil ústeckoorlický František Staněk a o další 3 kuželky zpět byl Jiří Klečka.  Nejlepší žena v kvalifikaci byla Dagmar Prokopová, která okupovala 5.místo. V KO ... Více

Vloženo: 22. 11. 2022 9:59:23

Olda Pour s Kájou Růžičkou nejlepší dvojicí 11. turnaje

Turnaje2022Severní ČechyBBO dvojice StrikelandListopad II
Ve čtvrtek 17. listopadu se v Chomutově konal 11. turnaj BBO dvojic Strikeland. Hrálo se na středním modelu a z přítomných 12 dvojic postupovalo 8 do semifinále. Z prvního místa Petra Bóriková s Vlastou Jiřištěm (1289) a z osmého Octavi Albareda s Gregem Evansem (1100). Po třech semifinálových hrách čekaly čtyři lepší dvojice tři hry ... Více

Vloženo: 22. 11. 2022 9:53:07

Aleš Procházka, vítěz nedělního CUPUu na Hluboké

Turnaje2022Jižní ČechySuperLevnaPC CupListopad
Na začátek bych rád uvedl novinku v sérii CUPu a to zapojení kategorie junior do turnajů. Od ledna 2023 budou nově junioři hrát kvalifikace v sobotu před hlavním nedělním turnajem. Na konci roku, pak budou oceněni dle kategorií věcnými cenami, např. bowlingovou koulí apod. Listopad a Prosinec tohoto roku je brán jako úvod a příprava na tento nový model. Kdo bude chtít ... Více

Vloženo: 21. 11. 2022 11:38:37

Za řekou vítězem 2. HD LDFM sk. A

Turnaje2022MoravaBowling JadranLiga dvojicPodzim 2022Skupina A2.hrací den
V Bowlingu Jadran se v sobotu 19. listopadu 2022 odehrál druhý hrací den Ligy dvojic skupiny A Frýdek-Místek. Od úvodních zápasů prvního hracího dne dominují tabulce dva tým, ENDY a Za řekou. A nejinak tomu bylo i v tomto sobotním kole. Opět se oba velcí favorité tahali o každý bodík, aby na konci dne, po 10 zápasech, byli o chloupek ... Více

Vloženo: 20. 11. 2022 21:48:10

Bodovací žebříček, říjen 2022

Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz. přináší v letošním roce čtvrté hodnocení sezóny 2022/2023. - Turnajovým hráčem měsíce se stal JIŘÍ HINDRÁK - Mezi ženami vítězí KATEŘINA BEŠTOVÁ - Turnajovým hráčem kategorie P190 se stal JOSEF COLON a EMA IWAZAWA - Turnajovými hráči kategorie P165 ... Více

Vloženo: 20. 11. 2022 17:57:04 Aktualizováno: 25. 11. 2022 21:42:40

V listopadové Novoborské devítce vítězí Jiří Černý

Turnaje2022Severní ČechyNový Bor11: Jednotlivci devítka
V sobotu 19.11.2022 se v Novém Boru odehrál v pořadí již desátý turnaj letošního roku, tentokrát devítkový turnaj jednotlivců. Zúčastnilo se 28 hráčů, mezi které přibyli 3 nováčci. Atmosféra byla velice pohodová - takřka předvánoční a všichni si to užívali. Majitelkou dnešního měšce s 600,-Kč se stala Šárka ... Více

Vloženo: 19. 11. 2022 20:26:43

Velký úspěch Jarmily Krejčí, rok pro Ondřeje Surána

Turnaje2022MoravaBowling KaštankaKaštanka OpenListopad
Poslední turnaj Kaštanka Open završil první turnajový rok 2022, kdy jsme odehráli 6 turnajů Celkem se zúčastnilo 70 hráček a hráčů, Série pokračuje i v roce 2023.  Informace k tomu jsou již připraveny, registrovat se do prvního turnaje 2023 v lednue (07.01.23) je již možné buď z toho prokliku nebo přímo přes obsazovačky a my samozřejmě všechny zveme. I ... Více

Vloženo: 18. 11. 2022 16:48:36

Dáša Vaněčková vyhrála, co se dalo

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO klasický ZličínListopad
Ve středu 16.11. se na Zličíně za účasti 24 hráčů na krátkém mazání konal 2. BBO klasický turnaj. Vyhrála Dáša Vaněčková, byla logicky i nejlepší ženou a také byla oceněna za nejvyšší nához 246. Druhá skončila Hanka Kolářová a třetí Pepa Bočan. V osmičce nejlepších se dále umístili Albert ... Více

Vloženo: 18. 11. 2022 6:38:48

Na BB skončila tour Turnaje smíšených párů 2022

Turnaje2022MoravaBowling BrnoSmíšené páry tourListopad
Ve středu 16.11.2022 se na Bébéčku odehrál poslední letošní hrací den Turnaje smíšených párů. Zúčastnilo se 17 dvojic. Mazání bylo Helium. Kromě vyhlášení tohoto 11. kola jsme stejně jako u Devítky vyhlašovali i pořadí roční tour a ocenili 8 nejlepších párů balíčky plnými dobrot, lahví vína ... Více

Vloženo: 17. 11. 2022 8:49:55

Ve 3. kole se ujímá vedení All Fin

Turnaje2022Západní ČechyLD Plzeň3.hrací den
Třetí kolo Ligy dvojic v Plzni přineslo na čele celkové tabulky změnu - All Fin dnes získal 24 bodů a v celkovém součtu za všechna odehraná kola mu to stačí na celkové vedení v tabulce s 60 body a průměrem přes 365. Standa Nejezchleba zahrál nejvyšší hru kola 252 a spolu s Danielem vytvořili i nejvyšší hru dvojice - 420. V patách ... Více

Vloženo: 17. 11. 2022 8:48:02

Jaromír Makovec rozšířil sbírku Proseckých skleněných kuželek

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecká Xbowling 9Listopad
Poslední Proseckou Xbowling Devítku v předvánočních časech a rovněž ve starém koncepčním hávu si v úterý 15. listopadu přišlo zahrát sympatických 37 hráček a hráčů. Po dlouhé době se tak stalo, že Ti nejméně úspěšní po čtyřech hrách kvalifikace klasickou nedohazovanou devítkou si už ani semifinále ... Více

Vloženo: 17. 11. 2022 8:45:12

Milan Barnet byl od semifinále k neporažení

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBowling cz tourListopad
V neděli 13. listopadu se v S-centru Benešov odehrál v pořadí již 9. turnaj Bowling cz tour. Hrálo se na krátkém mazání Boardwalk a zahrát si přijelo celkem 31 hráčů a hráček. Po 6 kvalifikačních hrách byl nejlepší Dalibor Polívka, který byl i autorem nejvyššího náhozu 247 bodů. Semifinále ovládl Milan Barnet, který si ... Více

Vloženo: 15. 11. 2022 9:03:51

Pepa Novák se konečně dočkal vítězství v Senior Cupu

Turnaje2022MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VMListopad
V neděli 13. listopadu 2022 byl v Xbowlingu ValMez dohrán 2. rundou jedenáctý turnaj z celoroční série Senior Cup Tour ValMez. Ve čtvrteční 1. rundě se představilo 11 hráčů, v nedělní 2. rundě 6 hráčů, což bylo dohromady 17 startujících. Tentokrát to nebyla nadvláda Rosti Kaly a o to víc byl turnaj zajímavější. Ve čtvrteční rundě ... Více

Vloženo: 14. 11. 2022 3:32:29

Ríša Enders na krátkém mazání převálcoval všechny

Turnaje2022Severní ČechyBBO tour ChomutovListopad
V neděli 13.11. se v chomutovském Strikelandu odehrál 10. turnaj BBO tour. Krátké mazání si přijelo vyzkoušet 29 hráčů a některým dalo pořádně zabrat. Kvalifikaci vyhrál Robert Brožek (789), z šestnáctého místa postupoval po odstoupení Jirky Borovce Míra Jiřiště (671) a z Desperada Irena Šlechtová, Dušan Mrviš, ... Více

Vloženo: 14. 11. 2022 1:14:43 Aktualizováno: 17. 11. 2022 8:44:41

Josef Colon dosáhl na skleněnou kuželku Strašnické Devítky

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Listopad
V úterý 8. listopadu se odehrála letošní kalendářní před, ale oficiálně poslední Strašnická Xbowling Devítka, neb prosincová derniérová je po vzoru střelců z nejmenovaného křižníku až v lednu a sice úterý 3. 1. roku příštího. Pro kolizi s různými respiračními onemocněními i soutěžemi ... Více

Vloženo: 14. 11. 2022 1:10:16