Aktuálně

Povel Sobotka vítězem Novoborské devítky

Turnaje2023Severní ČechyNový Bor02 Devítka
V sobotu 11.03.2023 se v Novém Boru odehrál druhý turnaj letošního roku, tentokrát  Novoborská devítka. Zúčastnilo se jej 30 hráčů, kteří bojovali do posledního hodu, a ty opravdu rozhodovaly v celkovém pořadí. Výherkyněmi dnešního losovaného měšce se staly dvě ženy, Radka Šraitrová a Kateřina Šponerová a dámy ... Více

Vloženo: 12. 03. 2023 14:00:41

Václav Rác potvrdil svou suverenitu v sérii

Turnaje2023Praha / Střední ČechySprinter Cup03 Březen
  Jedenáctým turnajem pokračovala série Sprinter 2022/23. Tréninkový turnaj, kde se škrtá jedna nejhorší hra, se hrál 8. března za účasti 51 hráčů. Hrálo se na stejném mazacím modelu jako áčkový turnaj POPO series a spousta hráčů měla mazací model ještě v krvi. Toho zřejmě využil Václav Rác a po výkonech 233, 213, 245, ... Více

Vloženo: 11. 03. 2023 16:45:20 Aktualizováno: 12. 03. 2023 10:04:02

Březnovou Večerní růži s vysokou účastí vyhrála Vlasta Eidernová

Turnaje2023Praha / Střední ČechyRadavaVečerní růže02 Březen
Vážení bowlingoví příznivci. Symbolicky na mezinárodní den žen, tedy 8. března, jsme uspořádali společenský večer na Radavě s bowlingovým turnajem v devítce. Účast na turnaji se vyšplhala na fantastických 46 soutěžících. Všechny účastnice mohly využít stánek ORIFLAME, který nám pravidelně zajišťuje paní Chyská ... Více

Vloženo: 11. 03. 2023 16:42:29

Pozvánka na Velikonoční Xbowling Iron Special

Turnaje2023Praha / Střední ČechyXbowling SpecialVelikonoční specialUpoutávka
O víkendu největších jarních svátků proběhne na herně Xbowlingu Prosek Duo vůbec historicky první vícedenní turnaj pod příznačným názvem Velikonoční Xbowling Iron Special. Přesněji tedy od pátku do neděle 7. až 9. dubna, s vyvrcholením semifinálovými i finálovými hrami o nedělním odpoledni.  Turnaj je zařazen do sportovní kategorie ... Více

Vloženo: 11. 03. 2023 10:37:53 Aktualizováno: 04. 04. 2023 10:00:07

Vítězem 10. BBO devítky Zličín je Honza Řezníček

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO devítka Zličín03 Březen
Ve čtvrtek 9.3.se na Zličíně za účasti 21 hráčů konal 10. turnaj BBO devítky. Kvalifikaci vyhrál Pavel Javůrek (827) a šestnáctou semifinalistkou se stala po odstoupení Pepy Bočana a Jirky Borovce Petra Maňásková (551). Po dvou semifinálových hrách postupovalo osm lepších do finále hraného také na dvě hry. V turnaji zvítězil Honza Řezníček ... Více

Vloženo: 11. 03. 2023 8:38:18

Radim Hruškovský urval březnový Senior Cup

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VM03 Březen
Skvělá účast 29 hráčů orámovala třetí turnaj série Senior Cup Tour ValMez, který se v našem centru Xbowling ValMez odehrál ve čtvrtek 9. března 2023. V odpolední rundě se představilo 11 hráčů a večerní runda se pak naplnila plným počtem 18 startujících. A opět to byla parádní jízda. V 1. rundě se nám „naháněli“ ... Více

Vloženo: 11. 03. 2023 8:34:21

Martin Palas s Dušanem Kovaříkem po Strašnických vítězí i na Proseckých dvojicích

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecké dvojice02 Březen
V náhradním termínu na Mezinárodní den žen, se na herně Xbowlingu Prosek Duo ve středu 9. března, odehrála únorová Prosecká Popo DUOjka. Den si přišlo zpříjemnit bowlingem jedenáctka dvojic, takže všichni si odehráli v kvalifikaci šest her netradičním způsobem, kdy spoluhráči hrají jako hráč jeden a pouze se střídají na ... Více

Vloženo: 10. 03. 2023 3:54:39

V 3. turnaji vítězí staronová dvojice Toník Nahodil a Milan Šteffek

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov03 Březen
Ve středu 8.3. se v Chomutově odehrál 3. turnaj BBO dvojic Strikeland. Přijelo 14 dvojic a 12 postupovalo do finále, zbylé dvě se podělily o cenu pro prvního nepostupujícího a cenu útěchy. V turnaji zvítězili Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st. a také byli oceněni za nejvyšší nához 248. Stříbrní byli Lumír Horčička s Lukášem ... Více

Vloženo: 10. 03. 2023 3:50:24

Miroslav Jiránek si odnáší druhou kuželku

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovská Xb. 903 Březen
Na březnovou Žižkovskou Devítku dorazilo 42 hráčů a bylo o co bojovat. Kvalifikace nám určila po postupném odmítání finalistů přímé postupující do finále, protože hned čtyři hráči si chtěli zahrát semifinále a díky tomu postupovali: Miroslav Jiránek, Petr Vrba, Anežka Lencová a Josef Colon. Oceňovali jsme mimo jiné při mazací ... Více

Vloženo: 08. 03. 2023 19:06:15

Pavel Nádvorník se stal vítězem březnové BB Devítky

Turnaje2023MoravaBowling BrnoDevítka Tour03 Březen
A máte tady první jarní měsíc a s ním v pořadí třetí letošní turnaj v Devítce na Bébíčkuuuuu v rámci roční tour. V neděli 5.3.2023 se zúčastnilo turnaje 59 hráčů. Jako hlavní ceny byly tentokrát bohaté balíčky složené z dobrot. První 3 příčky obsadili: Martin Bendík 1359 bodů, Radim Pytela 1367 bodů ... Více

Vloženo: 08. 03. 2023 6:49:24

Benešovští hráči ovládli 3. turnaj Bowling cz tour

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBowling cz tour03 Březen
V neděli 5. března se odehrál 3. turnaj Bowling cz tour 2023. Kvalifikaci odehrálo celkem 30 hráčů a hráček. Hrálo se na krátkém mazacím modelu Boardwalk o délce 35 stop. Kvalifikaci i následné semifinále ovládl David Ruml, který ve finále nakonec skončil na 3. místě. Druhé místo vybojoval Tomáš Mrkvička a úspěch benešovských ... Více

Vloženo: 07. 03. 2023 9:38:40

David Klein má double z Jadranské devítky

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranská devítka03 Březen
V Bowlingu Jadran Frýdek-Místek se v neděli 5. března 2023 odehrál třetí turnaj z celoroční série Jadranská devítka 2023. Jako vždy se naplnily všechny 3 rundy a v zápise jsme tak zaregistrovali 54 hráčů. V únoru zahrál David Klein 1459 bodů a téměř tento výkon zopakoval. Nicméně zahrál o plných 5 bodů méně, tzn. 1454 bodů, ... Více

Vloženo: 06. 03. 2023 19:37:11

Vítězná premiéra N. Capilové s M. Škrabalem na Valašských dvojicích

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašské dvojice03 Březen
Toto letí, přátelé. V neděli 5. března 2023 se odehrál již třetí turnaj z bowlingové série Valašské dvojice 2023. Nakonec se do turnaje zapojil pěkný počet 15 dvojic, když se startující pěkně rozdělili na 7 v předehrávce a 8 jich dorazilo do našeho centra Xbowling ValMez v hlavní hrací den. Do toho hráči využili možnosti restartů, takže to u ... Více

Vloženo: 06. 03. 2023 19:33:46

Rašovice těsně vedou

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.KolínSkupina B1.hrací den
05.03.23 to byl den zahájení Ligy dvojic, skupiny B. Žádný z týmů neodešel bez porážky, hned 3 dvojice mají za sebou 4 vítězné souboje. Trojice dnes nejlepších se porážela mezi sobou: Rašovice prohrály s K+K, Kruh s Raškovicemi a K+K s Kruhem. To svědčí o velké vyrovnanosti. Trochu stranou dnes ... Více

Vloženo: 06. 03. 2023 19:13:29

Jeleni na nic nečekají...

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.KolínSkupina A1.hrací den
Hned zkraje nasadili vysoké tempo Jeleni, kteří vyhráli co se dalo s plným bodovým ziskem. Není se co divit, jsou to loňští finalisté a už teď mají našlápnuto více než dobře. Nejvyrovnanější utkání si zahráli proti Nesmrtelným 345:311. Jeleni měli nejlepší hru v úctyhodné výši 357, což vybalili ... Více

Vloženo: 06. 03. 2023 19:11:39

Turnaj vyhrál Toník Nahodil a nejkufr Abdul Kassas

Turnaje2023Severní ČechyBBO devítka Chomutov03 Březen
V neděli 5.3. se v Chomutově konal 5. turnaj BBO NejKUFRY devítky Strikeland. Přijelo 38 hráčů a 24 postupovalo do semifinále. Z prvního místa Toník Nahodil (1068), z dvacátého Robert Brožek (829) a z Desperada Dušan Mrviš, František Kubík, Lucka Kubelková a Zdenka Pláničková. Po třech semifinálových hrách se 12 lepších ... Více

Vloženo: 06. 03. 2023 7:29:48

Moraváci opět dobývají Prahu, v březnu vítězí Marek Škrabal

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPOPO series250003 Březen
POPO CHANCE (částka v hodnotě 2500 Kč) na turnaji POPO series si našla dalšího výherce. V listopadu to byl Tomáš Liebich, v lednu Jarda Butal, v únoru Karolína Černíková a nyní Tomáš Gürtler. Na čtvrtém turnaji se objevilo osm nových tváří a v průběžném pořadí se objevuje již celkem 143 hráčských jmen. - KVALIFIKACE se ... Více

Vloženo: 06. 03. 2023 6:03:49 Aktualizováno: 10. 03. 2023 3:49:46

Ondra letos poprvé poražen. Na trůn vstoupil Mirek Šilar.

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoKaštanka Open03 Březen
V sobotu 04.03.2023 se hrál letos třetí turnaj Kaštanky Open za účasti 30 hráček a hráčů. Jak titulek napovídá, až na třetím turnaji našel Ondřej Surán, dosavadní suverén soutěže, svého přemožitele. Kvalifikace: v té nám všem mladý Jarda Zapletal ukázal, co v něm je. Na 6 her součet 1347, a to se ještě na své přání vzdal ... Více

Vloženo: 05. 03. 2023 6:48:15

Nováček Tomáš Gürtler vítězem BBO klasického turnaje

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO klasický Zličín03 Únor
V úterý 28.2 se na Zličíně konal na dlouhém mazání 6. BBO klasický turnaj. Kvalifikace se zúčastnilo 16 hráčů a 12 postupovalo do semifinálových vyřazovacích zápasů, z prvního místa Hanka Kolářová a z dvanáctého Pepa Vlček. Po dvou hrách byla známa šestice finalistů, kterou čekaly další dvě hry ... Více

Vloženo: 03. 03. 2023 21:16:53

Sešlost jde do čela

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.Říčany1.hrací den
Vojkovská skupina zahájila letošní Ligu dvojic svým 1. dnem. Hned první hrou stanovila Sešlost (Honza Fleischmann, Jarda Čižinský) rekordní hru dvojice v úžasné výši 499! O vyrovnanosti soutěžního dne dobře vypovídá konečná tabulka po 1. kole: žádný tým nedominoval natolik, aby vyhrál všechny zápasy V jednotlivcích ... Více

Vloženo: 03. 03. 2023 14:08:37