Aktuálně

Na Prosecké Popo Devítce rekord ani bonus nepadly

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 908 Srpen
V úterý 22. srpna se na herně Xbowlingu Prosek Duo odehrál letošní již osmý turnaj celoroční série Prosecké Popo Devítky, a to poslední ve starém hávu. Od září bude sice propozičně vše při starém, ale úpravu doznaly zejména kvalifikační rundy, kdy nastal časový posun (poslední dvě budou začínat v 18:15 a 19:30). ... Více

Vloženo: 25. 08. 2023 19:18:44

Devět dole vítězem skupiny C

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling PrahaŽižkovSkupina C4.hrací den
4. kolo Letní Devítkové ligy skupiny C vyhrává Devět dole s 28 body. V celkové tabulce drží první místo s kontem 94,5 bodu. Na druhém místě jsou Notaxo X se 84 body. Třetí místo obsadilo družstvo JKM Bowling se 76,5 body. Čtvrté místo připadá týmu BK Nedohoz  s 53,5 body. Na páté pozici se umístili BODY s 51 body. ... Více

Vloženo: 25. 08. 2023 8:01:31

V Kutné Hoře jsou stále na čele tabulky Jarokoule

Turnaje2023Letní Devítková ligaKutná Hora4.hrací den
Předposlední hrací den Letní Devítkové ligy v Kutné Hoře se odehrál v úterý 22.8.2023. Tento hrací den se nejvíce vydařil družstvu JAPA, které nahrálo 25 bodů, což je o jeden bod více než družstvo Jarokoule. Právě Jarokoule jsou stále na vedoucí pozici se 105 body. Nejlepším hráčem skupiny je Otmar Miksa s průměrem 225,79.  ... Více

Vloženo: 24. 08. 2023 17:47:41

Fantom jménem Best Wo-Men ovládl skupinu B

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling ValMezSkupina B4.hrací den
as letí jako bláznivý a prázdniny se bohužel nezadržitelně blíží ke svému konci. A tím také i Letní Valašská Devítká liga má v Xbowlingu ValMez před sebou již pouze tři finálové večery. Ve středu 23. srpna 2023 dohrála svou základní část čtvrtým hracím dnem skupina B a v roli fantoma se představil Best Wo-Men. ... Více

Vloženo: 24. 08. 2023 8:35:30

Postupující trojice si dala generálku na finále

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling TišnovSkupina B5.hrací den
Po skupině A máme v Xbowlingu Tišnov uzavřenou také skupinu B Letní Tišnovské Devítkové ligy. Závěrečný pátý hrací den se odehrál ve středu 23. srpna 2023. Hned z kraje děkujeme hráčům za vstřícnost a trpělivost při řešení situace jedné stávkující dráhy, ale vše dopadlo tak, jak mělo, dobře. Pohled na ... Více

Vloženo: 24. 08. 2023 7:40:51

Finále Summer Cupu klepe na dveře

Turnaje2023Praha / Střední ČechySummer CupVýsledky7.report
  Pomalu odpočítáváme poslední kvalifikační rundy turnaje Summer Cup na herně Xbowling Žižkov a na herně Xbowling Duo Prosek a počet startujících se navýšil na 115 hráčů. Znovu se trochu naplnil měšec, který aktuálně obsahuje částku 14 050,- Kč, a pravděpodobně se snad naplní na částku v měšci přes 15 000,- Kč, tak neváhejte a využijte ... Více

Vloženo: 23. 08. 2023 21:32:09 Aktualizováno: 28. 08. 2023 11:12:51

Strikeland vítězem Letní devítkové ligy v Chomutově

Turnaje2023Letní Devítková ligaChomutov3.hrací den
Družstvo Strikeland odolalo závěrečnému tlaku soupeřů a obhájilo loňské prvenství. Na ambiciózní Třináctou parketu tím pádem zůstalo druhé místo. Třetí místo vybojoval Windfall. Bylo to opravdu těsné. Rozhodoval poslední zápas. Čtvrtí Alley-Gators mají na Windfall ztrátu pouze jednoho bodu. Nejlepším a zároveň ... Více

Vloženo: 23. 08. 2023 13:13:35

Válečci si pohlídali vítězství ve skupině A

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling TišnovSkupina A5.hrací den
V úterý 22. srpna 2023 se v Xbowlingu Tišnov uzavřela pátým hracím dnem základní část skupiny A Letní Tišnovské Devítkové ligy. Po čtvrtém kole v podstatě zůstávala pouze jediná otázka, zda do finále postoupí Tři tety nebo Rychlý koule. O postupu Válečků a Šviháků bylo svým způsobem jasno. ... Více

Vloženo: 23. 08. 2023 9:54:48

Zelená síla vítězem skupiny A

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling PrahaŽižkovSkupina A4.hrací den
4. kolo Letní Devítkové ligy skupiny A vyhrává Zelená síla s 25 body .V celkové tabulce drží první místo s kontem 89,5 bodu. Na druhém místě jsou The Big Lebowski se 80 body. Třetí místo obsadilo družstvo NOTAXO se 71 body. Čtvrté místo připadá týmu 1.PSKN  s 57 body. Na páté pozici se umístili Vypnout zapnout s 54 ... Více

Vloženo: 23. 08. 2023 6:18:21

Mimoni z Kaštanky a teprve pak začíná v Brně LDL

Turnaje2023Letní Devítková ligaBrno2.hrací den
Druhým hracím dnem pokračovala v pondělí 21. srpna 2023 v Bowlingu Kaštanka prázdninová Letní Devítková liga Brno. Ve skvělé formě se opět představil lídr skupiny, domácí Kaštanka (30 b. – celkem 63,5 b.), když opět vyhrál všech 7 zápasů a svým soupeřům tentokrát pustil dokonce 5 bodů (v 1. HD jen 1,5 bodu). O celkovém ... Více

Vloženo: 22. 08. 2023 11:28:20

Tomáš Vacek vítězí na domácí půdě

Turnaje2023Jižní ČechySuperLevna PC Cup08 Srpen
V neděli 20. srpna se hrál Devítkový turnaj série SUPERLEVNÁ PC CUPU, opět se rozdávala drobná elektronika až do desátého místa. Tomáš Vacek si celý turnaj pohlídal systémem start/cíl a po zásluze vyhrál před druhým Molnarem Septimiem Claudiem a třetím juniorem Adamem Haxou. Opět junioři dokázali své hráčské kvality ... Více

Vloženo: 22. 08. 2023 10:11:37

Family Fitness stvrzuje vítězství

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling PrahaŽižkovSkupina B4.hrací den
4. kolo Letní Devítkové ligy skupiny B na herně Xbowling Žižkov vyhrává Family Fitness s 28 body .V celkové tabulce drží suverénní první místo s kontem 98. Na druhém místě jsou Big Lebowski Abides se 79,5 body. Třetí místo obsadilo družstvo Ježkovi oči se 77,5 body. Čtvrté místo připadá týmu High Five s 58 body. Na páté ... Více

Vloženo: 22. 08. 2023 10:09:36

SOD na Kaštance a zase nový vítěz…

Turnaje2023Soutěže republikovéSenior Open Divizion05 Srpen Brno
Tak se nám to pěkně rozjíždí… 4 turnaje a 4 vítězové! Jen tak dál! V sobotu 19.8.2023 si našlo cestu do herny Kaštanka Brno 22 hráčů z 22 přihlášených / sice s jednou změnou jména, ale včetně Mlčákových /. A tak byl k vidění opět  „Krásný seniorský bowling“.  A opět další nová ... Více

Vloženo: 22. 08. 2023 10:05:25

Těsné vítězství před juniory urval Jaroslav Lorenc

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPrague POPO BC07 Srpen
  Šestým turnajem za účasti 45 hráčů, pokračovala série Prague POPO Bowling Cup. V tropickém pařáku bylo na klimatizovaném centru Best Bowling Zličín parádně a padala poměrně vysoká čísla. Mimo tradiční POPO CHANCE (částka 2500,- Kč) se navíc díky firmě Numismatika POPO losovalo 20 volných startů na zářijový turnaj Prague POP ... Více

Vloženo: 21. 08. 2023 8:23:52 Aktualizováno: 24. 08. 2023 7:19:21

Petr Pekár úřadoval na Summer Cupu

Turnaje2023Praha / Střední ČechySummer CupVýsledky6.report
Blíží se poslední hrací rundy kvalifikace na turnaj Summer Cup na herně Xbowling Žižkov a stejně tak i na herně Xbowling Duo Prosek a počet startujících se navýšil na 114 hráčů. A opět se plnil měšec, který je právě naplněn na částku 13 900,- Kč, takže pokud ještě není Vaše jméno v měšci, tak neváhejte a využijte posledních ... Více

Vloženo: 21. 08. 2023 8:00:37

Honza Štulc vítězem 11. BBO NejKUFRY devítky Strikeland

Turnaje2023Severní ČechyBBO devítka Chomutov09 Srpen
V neděli 20.8. se v Chomutově odehrál 11. turnaj BBO NejKUFRY devítky Strikeland. Zúčastnilo se 27 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále, z prvního místa Vlasta Jiřiště, z šestnáctého František Kubík a z Desperada Jirka Holubička, Jára Kocůr, Jirka Vágner a Martin Bodnar. Následovaly čtyři finálové hry, ze kterých ... Více

Vloženo: 21. 08. 2023 7:54:51

Milan Barnet šťastným vítězem třetího S-centrum cupu

Turnaje2023Praha / Střední ČechyLetní Scentrum cup3.turnaj
V neděli 20. srpna se v Benešově odehrál 3. turnaj Letního S-centrum cupu. Hrálo se na krátkém mazání Boardwalk dlouhém 35 stop. Turnaje se zúčastnilo celkem 19 hráčů a hráček, z nichž byl po kvalifikaci nejlepší Ondřej Surán, který jako jediný zahrál průměr přes 200 bodů na hru. Finále si zahrálo opět 18 hráčů, ale tentokrát se ... Více

Vloženo: 21. 08. 2023 7:51:04

Strašnická Devítka patřila Janu Štulcovi i Josefu Colonovi

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnická Xb. 908 Srpen
V úterý 15. srpna se odehrála na Xbowlingové herně druhá prázdninová Strašnická Popo Devítka a současně osmý turnaj tohoto roku. Po minulém měsíci, kdy účast byla téměř jako z časů skoro historických, to i tentokráte vypadalo na nadstandartní, avšak realita byla nakonec taková, že počet opravdu příchozích naplnil alespoň na ... Více

Vloženo: 18. 08. 2023 20:44:08

Tentokrát byli nejlepší Emil Krubert, Michal Chrdle a Pavel Diviš

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO devítka Zličín11 Srpen
V úterý 15.8. se na Zličíně za účasti 34 hráčů odehrál 5. turnaj BBO devítky. Kvalifikaci vyhrál Michal Chrdle a z čtyřiadvacátého místa postupovala po odstoupení Jirky Borovce Danka Kafková. Následovaly dvě semifinálové hry, ze kterých vzešlo 12 lepších, kteří si zahráli dvě hry finálové. V turnaji ... Více

Vloženo: 18. 08. 2023 12:03:12

Vítězem sk. A se po finiši stává tým Za řekou

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling ValMezSkupina A4.hrací den
Ve středu 16. srpna 2023 uzavřela v Xbowlingu ValMez svou základní část Letní Valašské Devítkové ligy skupina A. Své postavení v tabulce potvrdily oba vedoucí týmy a i tentokrát bojovaly o vítěze hracího dne a o celkové vítězství v základní části týmy CNC Produkt a Za řekou. Výborně jim také sekundoval ... Více

Vloženo: 17. 08. 2023 9:35:01