Aktuálně

Nejlepší „obouručák samouk“ jasně dominoval Prosecké ProShop Desítce

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 1009 Září
V neděli 10. září se odehrál letošní již devátý turnaj celoroční série Prosecké ProShop Desítky na herně Xbowlingu Prosek. Jedná se o jediný jednodenní turnaj kategorie A na této herně, klasicky hraný americkým způsobem se změnou sportovních mazacích modelů, když tentokráte jsme nakonec zvolili téhož typu mazání, jako ... Více

Vloženo: 12. 09. 2023 12:46:37

Petr Sova a Milada Sovová neohroženě vítězí

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojice09 Září
Po začátku školního roku se v neděli konaly netradiční dvojice a sešel se přesný počet 12 dvojic a tak bylo jasné, že do semifinále postoupí všichni a play-off souboje se standardně odehrají první proti dvanáctému a postup do finále si budou muset vybojovat po součtu dvou her. První místo si hned po kvalifikaci připsali Petr a Milada Sovovi, kteří si vybojovali ... Více

Vloženo: 12. 09. 2023 9:23:02

Favorit chyběl a jeho zástupce byl až patnáctý

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoCitroën cup07 Září
Tedy favorit ne, myslím Ondru, hráče s nejvyšším průměrem výkonů za poslední rok, který stanovuje, kolik si každý ze soupeřů připíše ke každé hře. Kralovala Jana Svobodová s osmapadesáti body, což ji vyneslo až na druhé místo. Přitom minule měla ke každé hře 89, ale byla až pátá. Jasnou vítězkou se tentokráte stala Irena ... Více

Vloženo: 12. 09. 2023 9:13:48

Ondřej Michal vítězem 3. BBO klasického turnaje na dlouhém mazání

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO klasický Zličín12 Září
Ve čtvrtek 7.9. se na Zličíně za účasti 24 hráčů konal 3. BBO klasický turnaj. Kvalifikaci ovládl Honza Kolář st. a šestnáctým postupujícím byl Petr Veselý. Po dvou semifinálových K.O. hrách postoupilo 8 lepších do finále hraného na dvě hry od nuly s třetí připočítávanou hrou průměrovou. V turnaji zvítězil Ondra ... Více

Vloženo: 12. 09. 2023 9:10:41

Jana Marešová vítězkou Vojkovské Desítky

Turnaje2023Praha / Střední ČechyVojkovská desítka05 Září
První školní čtvrtek, tedy 7. září, se na herně Říčanského Bowlingu Vojkov odehrál letošní již pátý turnaj díky pozdějšímu startu série a sice Vojkovská Desítka. Byť je zařazen do kategorie B, hraje se americkým způsobem a každý měsíc na odlišném mazacím modelu, tentokráte byl zvolen lehčí LADIES & ... Více

Vloženo: 08. 09. 2023 13:31:10

Dana Klusáčková slaví na Senioru své první vítězství

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VM09 Září
V Xbowlingu ValMez se ve čtvrtek 7. září 2023 odehrál již devátý turnaj z turnajové série Senior Cup Tour ValMez. Účast byla slušná, když se během 3 rund zapojilo do turnaje celkem 23 hráčů. Z nejlepších hráčů série chyběl pouze její lídr, Pepa Novák, který si užívá se svou ženou Ivankou zaslouženou dovolenou. ... Více

Vloženo: 08. 09. 2023 9:40:11

Nejlepší dvojicí 12. turnaje byli Vítek a Vlasta Jiřišťovi

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov12 Září
Ve středu 6.9. se v Chomutově odehrál 12. turnaj BBO dvojic. 13 dvojic bojovalo o postup do jedenáctičlenného finále. Kvalifikaci vyhráli Filip a Martin Seifertovi a posledními postupujícími byli Dana a František Kubíkovi. Následovaly čtyři finálové hry s pátou připočítávanou průměrovou a ty nejlépe zvládli Vítek a Vlasta Jiřišťovi a ... Více

Vloženo: 08. 09. 2023 8:10:50

Tým Za řekou obhájil titul šampiona LVDL

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling ValMezFinále A2.hrací den
Letní týmová sezóna je v Xbowlingu ValMez minulostí. Ve středu 6. září 2023 se odehrál rozhodující druhý hrací den Letní Valašské Devítkové ligy a po úterním Malém finále se hrálo velké finále, Finále A. Bojovalo se nejen o titul letního bowlingového mistra, ale také o postup na ... Více

Vloženo: 07. 09. 2023 6:12:12

Martin Palas těsně získal skleněnou kuželku

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovská Xb. 909 Září
Hned po začátku školního roku to na Žižkovské Devítce vypadalo, že účast je stejná, jako absence ve škole, protože dorazilo pouze 25 hráčů, což je asi nejnižší účast za hodně dlouhou dobu. I přesto se po kvalifikaci pár hráčů vzdalo přímého postupu do finále a postupovali další v pořadí, protože se dodržel počet ... Více

Vloženo: 07. 09. 2023 5:29:19

Finále B ve ValMezu se hrálo právem a zaslouženě

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling ValMezFinále B1.hrací den
V Xbowlingu ValMez se v úterý 5. září 2023 sešli hráči Finále B ke svému rozlučkovému večeru s Letní Valašskou Devítkovou ligou. Někdo říká, že na co se hraje nějaké Finále B. Samotný večer pak opět podal důkaz, že i Malé finále může mít svůj parádní náboj a soutěživost. Jde přece o hráčskou a ... Více

Vloženo: 06. 09. 2023 12:13:39

Parádní Finále tišnovské LDL 2023

Turnaje2023Letní Devítková ligaXbowling TišnovFinále1.hrací den
V Xbowlingu Tišnov se v úterý 5. září 2023 uzavřela finálovým večerem prázdninová týmová soutěž nazvaná Letní Tišnovská Devítková liga. Šest kvalifikovaných týmů se přišlo poprat nejen o letního šampiona Tišnova, ale také o jedno místo, zaručující účast v Lize Mistrů, ... Více

Vloženo: 06. 09. 2023 9:39:56

Z brněnské LDL postupuje na republikové finále Kaštanka

Turnaje2023Letní Devítková ligaBrno4.hrací den
V Bowlingu Kaštanka se v pondělí 4. září 2023 uzavřela čtvrtým hracím dnem Letní Devítková liga Brno. Již před tímto kolem bylo jasné, kdo že se to kvalifikuje díky celkovému vítězství v této letní lize na celorepublikové finále, nazvané Liga Mistrů. Svou dominanci potvrdil lídr Kaštanka (29 b. – celkem 124,5 b.) ... Více

Vloženo: 05. 09. 2023 13:23:43

Vladimír Baborovský zpět na scéně ProShop Senior Cupu

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecký Senior Cup09 Září
V neděli 3. září zahájil osmý letošní turnajový měsíc na herně Xbowlingu Prosek Duo ten určený bowlerkám a bowlerům starších půlstoletí a sice ProShop Senior Cup. Díky termínovým kolizím prvního školního měsíce byl tento náhradním a ačkoli tedy po turnaji srpnovém v rychlém týdenním ... Více

Vloženo: 05. 09. 2023 10:17:43

Zbyněk Slach ve formě a na prvním místě

Turnaje2023Jižní ČechySuperLevna PC Cup09 Září
Zbyněk Slach zahrál skvěle s celkovým průměrem přes 200 po zásluze první místo. Na druhém místě zahrál Ota Kunců, obzvlášť ve finále, tam se mu dařilo skvěle. Keltovi se nepovedla ve finále první hra a i přesto to vytáhl na místo třetí. Nejvyšší nához dnes se zadařil Radkovi Bukovjanů 256, Ivance Sovů 170, Albertovi Minnakmhmetovi 201 a ... Více

Vloženo: 05. 09. 2023 8:04:36

Radka Cejpková ovládla TRANSA cup 2023

Turnaje2023MoravaRaketa OpavaRaketa Cup06 Září
Dalším bowlingovým turnajem pokračovala turnajová série Raketa cup 2023. Hrál se turnaj devítkový, kde 9 = strike. Kvalifikaci podstoupilo rekordních 63 hráčů a hráček. Dorazil totiž plný autobus bowlerů z polské Nysy, s kterými opavský bowling spolupracuje. V kvalifikaci byl nejlepší Matěj Vojkovský, před Janem Filušem a Ondřejem Kurkou. ... Více

Vloženo: 05. 09. 2023 8:01:15

Honza Ježek pobral v Jadranském měšci vše, co se dalo

Turnaje2023MoravaJadran Frýdek-MístekJadranský měšec05 Září
V neděli 3. září 2023 se v Bowlingu Jadran Frýdek-Místek odehrál klasický turnaj, Jadranský měšec. Ve dvou rundách se představilo 36 hráčů a k vidění byly velmi zajímavé výsledky. Stejně, jako před týdnem v Devítce, dokázal turnaj ovládnout hráč, který dokonale zaskočil pravidelné okupanty piedestalu. Honza Ježek (1224 ... Více

Vloženo: 04. 09. 2023 9:23:57

Ve Dvojicích se dočkali výhry kluci Haxovi

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašské dvojice09 Září
Poslední prázdninová a svým způsobem první podzimní, neděle 3. září 2023 byla v centru Xbowling ValMez přiklepnuta tradičnímu netradičnímu turnaji Valašské dvojice. Jasně, kalendářově a počasím je ještě léto, ale dle sportovního kalendáře nám vlastně již začala podzimní sezóna. A v Brně na BDR se již rozběhla i ABL. ... Více

Vloženo: 04. 09. 2023 7:40:09

Abdul Kassas vítězem 7. turnaje BBO tour CXS

Turnaje2023Severní ČechyBBO tour Chomutov08 Září
V neděli 3.9. se v chomutovském Strikelandu konal 7. turnaj BBO tour CXS. Zúčastnilo se 24 hráčů a 16 z nich postupovalo do finále. Z prvního místa Vlasta Jiřiště, z dvanáctého Vojta Plánička a z Desperada Jirka Holubička, Alena Endersová, Zdenka Pláničková a František Kubík. V turnaji zvítězil Abdul Kassas, druhé místo ... Více

Vloženo: 04. 09. 2023 7:07:51

Blanka Heřmánková vítězí na krátkém a jde do čela Bowling cz tour!

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBowling cz tour09 Září
V pořadí 9. turnaj série Bowling cz tour 2023 se odehrál v benešovském S-centru v neděli 3. září. Turnaj si zahrálo celkem 31 hráčů a hráček. S nástrahami krátkého mazání Boardwalk si v kvalifikaci a následném semifinále nejlépe poradil Septimiu Claudiu Molnar. Po odstoupení Petra Zacha se do semifinále dostává první ... Více

Vloženo: 04. 09. 2023 7:03:38

Kaštanka 7. turnaj – potřetí Ondřej Surán

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoKaštanka Open07 Září
V sobotu 2. září 2023 jsme hráli sedmý turnaj Kaštanka Open. Zabojovat přišlo skvělých 28 hráček a hráčů. Den to byl pěkný, příjemný. Tedy aspoň pro ty, kterým se dařilo... Kvalifikaci opět ovládl Ondra Surán s průměrem přes 213, druhý končí nestárnoucí seniorský bowlingový matador Vláďa ... Více

Vloženo: 03. 09. 2023 20:04:16