Aktuálně

Vítězný návrat Milana Krčmy na Valašskou devítku

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezValašská devítka04 Duben
V neděli 30. dubna 2023 jsme v Xbowlingu ValMez nepálili čarodějnice, páč ty dámy, které zde byly, si to určitě nezasloužily, ale uspořádali jsme již čtvrtý turnaj z bowlingové série Valašské devítky s měšcem. Včetně tradiční čtvrteční předehrávky se do startovní listiny nakonec zapsalo celkem 26 hráčů. V KVALIFIKACI předvedli ... Více

Vloženo: 01. 05. 2023 19:51:48

Jan Štulc vítězně ukončil dubnový turnajový program

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecký Senior Cup04 Duben
Poslední dubnový večer místo pálení čarodějnic a kratochvílí s tím spojených, nadto navzdory následnému svátečnímu pondělí, si přišlo zahrát turnaj určený starším padesáti let, tedy ProShop Senior Cup na hernu Xbowlingu Prosek Duo 30. dubna 23 hráček a hráčů. Každý v kvalifikaci odehrál tři hry na součet ... Více

Vloženo: 01. 05. 2023 19:48:51

Vojta Plánička vítězem 7. BBO NejKUFRY devítky Strikeland

Turnaje2023Severní ČechyBBO devítka Chomutov05 Duben
V neděli 30.4. se v Chomutově konal 7. turnaj BBO NejKUFRY devítky. Zúčastnilo se 31 hráčů a 24 z nich postupovalo do semifinále, 20 dle pořadí a 4 z Desperada. Kvalifikaci vyhrál Filip Demuth, z dvacátého místa postupoval po odstoupení Jirky Borovce Vláďa Horňák a z Desperada Zdenka Pláničková, Dušan Mrviš, Pavel Piskač a Jirka Květoň. Po ... Více

Vloženo: 01. 05. 2023 5:24:40

4. kolo mají Nesmrtelný, ale celkovým vítězem jsou Jeleni

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.KolínSkupina A4.hrací den
Poslední čtvrté kolo Ligy dvojic Kolín sk. A byli spíše v klidu Jeleni, kteří už před zahájením měli postup do Republikového finále jistý. Možná i tento fakt byl pro ně trochu demotivující, anebo se prostě nedařilo? 18 bodů, na to nebyli dříve Jeleni zvyklí, dnes končí až na 4. místě. Dnes zabojovali Nesmrtelný, kteří ... Více

Vloženo: 01. 05. 2023 5:20:53

Bob s Bertíkem se po třech stříbrných dočkali zlatého umístění

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO dvojice Zličín06 Duben
V úterý 25.4. s na Zličíně odehrál 4. turnaj BBO dvojic. Zúčastnilo se 14 dvojic a 12 postupovalo do semifinále, z prvního místa Jirka Borovec s Pavlem Divišem a z dvanáctého Emil Krubert s Hankou Šulcovou. Cenu pro nepostupující brali Jára a Petra Maňáskovi a cenu útěchy Michal Chrdle s Pavlem Pavlisem. Po třech ... Více

Vloženo: 28. 04. 2023 21:44:22

All Fin a All In jdou do Republikového finále

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.Plzeň4.hrací den
V závěrečném 4. kole dominovaly týmy All Fin a All Inn, jenž nasbíraly dnes 30, resp. 20 bodů. Našlápnuto měly i dříve, dnes to jen potvrdily. Dnešek vyzněl pro oba tyto týmy - 30 a 20 bodů do celkového závěrečného skóre. Třetí byl sice dnes D beton, ale zisk 16 bodů jim k postupu nestačí. Nejvyšší hru dnes dali opět Dan a Standa ... Více

Vloženo: 28. 04. 2023 5:09:48

Ve třetím kole nejlepší NEMO, ale celkově stále vede Sešlost

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.Říčany3.hrací den
Dnes se hrálo na Competitive 1, což je mazací model využívaný celkem zřídka. Poprvé jsme dnes přivítali nové posily - Petra Sovu (NEMO) a Moniku Semerákovou (Sem Notaxo). V dnešním kole překvapil tým NEMO v němž se poprvé ukázal Petr Sova. A bylo to vystoupení úspěšné, jelikož NEMO sesbíralo dnes nejvíce ... Více

Vloženo: 28. 04. 2023 5:04:01

A pak že Netradiční dvojice na Proseku netáhnou…

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecké dvojice04 Duben
Poslední dubnový úterní večer patřil na herně Xbowlingu Prosek Duo čtvrtému letošnímu turnaji celoroční série Prosecké Popo DUOjky. Tentokráte si přišel zahrát opět rekordní počet dvojic, a to hned rovná dvacítka, když nějaké byly v pozměněném složení, jiné startovaly úplně poprvé. Každý z párů ... Více

Vloženo: 27. 04. 2023 9:00:23

J. Lorenc a L. Jelínek zahráli PREFECT GAME na BAKER POPO dvojicích

Turnaje2023Jižní ČechyDvojice POPO Hluboká04 Duben
Moc často se nestává, aby na BAKERU dvojic padla PERFECT GAME, že to možné je nám předvedli Jarin Lorenc a Lukáš Jelínek. Chvilku se jich držela dvojice Tomáš a Jaroslav Vackovi, ale to bylo jen na oko, zmíněná dvojice jim třístovkou ukázala, jak se hraje bowling a první místo patří jim. Na třetí příčce dnes skončila dvojice Ruda Pouzar a Radek Orálek. ... Více

Vloženo: 25. 04. 2023 21:18:27

Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st. vítěznou dvojicí 5. turnaje

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov05 Duben
Ve čtvrtek 20.4. se v Chomutově za účasti 22 hráčů konal na krátkém mazání Boardwalk 5. turnaj BBO dvojic. Kvalifikaci vyhráli Olda Pour s Kájou Růžičkou a osmými postupujícími byli Lumír Horčička s Lukášem Roučkou. Čtyři finálové hry, ke kterým se jako pátá přičítá celovečerní průměr, nejlépe ... Více

Vloženo: 25. 04. 2023 16:58:46

Druhé kolo pro Kaštanku, vypracovala si menší náskok

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.BrnoSkupina B2.hrací den
Druhé kolo oplývalo vysokými náhozy a vzájemným kradením bodů. Nejlépe na tom dnes byla Kaštanka, kterou jako jediný tým porazil Svit. Ze 42 bodů vydolovala Kaštanka 36. Má i nához týmu 480 (proti Vlaku) a nejlepší hru jedince - Ondra Surán 247. Těsně za nimi je dnes Vlak, rovněž s jedinou prohrou od Kaštanky. ... Více

Vloženo: 25. 04. 2023 6:16:22

Michal Chrdle vyhrál devítku i tentokrát

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO devítka Zličín05 Duben
Ve středu 19.4. se na Zličíně odehrál 12. turnaj BBO devítky. Zúčastnilo se 29 hráčů, 16 postupovalo do semifinále a do následného finále 8. Vítězem kvalifikace a také jediným třístovkářem byl Albert Jarovský. V turnaji zvítězil Michal Chrdle, druhý byl Pepa Colon a třetí Zdeněk Havlíček st., další místa obsadili Bob ... Více

Vloženo: 25. 04. 2023 6:12:33

J. Černý a R. Rálek ovládli dubnové Novoborské dvojičky

Turnaje2023Severní ČechyNový Bor03 Dvojice
V sobotu 22.04.2023 se v Novém Boru odehrál letos již třetí turnaj, tentokrát byl na pořadu souboj dvojic v devítkovém modelu. I přes krásné počasí se zúčastnilo 16 dvojic a boj to byl až do poslední hry, v které se rozhodlo o vítězi. Nejvyšší nához dne 256 patřil dvojici Milan Junek a Radek Pácha a vylosovaný Měšec s částkou ... Více

Vloženo: 24. 04. 2023 22:03:57

Gustav Horník vítězí na 5. turnaji Bowling cz tour

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBowling cz tour05 Duben
V neděli 23. dubna 2023 se v S-centru Benešov odehrál 5. turnaj Bowling cz tour 2023. Hrálo se na středním mazání Main street a turnaje se zúčastnila rovná třicítka hráčů a hráček. Po kvalifikaci i následném semifinále byl v čele Jaroslav Butal st., v samotném finále však hráli prim jiní hráči. Vítězí benešovský ... Více

Vloženo: 24. 04. 2023 18:15:51

V Podještědském bowlení vítězí Martin Křížek

Turnaje2023Severní ČechyLiberec01 Podještědské bowlení
V neděli 16.4.2023, se skoro přesně po roce, konalo v liberecké Home Credit Aréně „Podještědské bowlení“, což byl v pořadí třetí turnaj. Celkem přijelo 22 zkušených hráčů i nováčků, o kterých si troufám tvrdit, že ještě hodně uslyšíme. Hrálo se opět o velmi zajímavé ceny. Pro tři nejlepší hráče ... Více

Vloženo: 23. 04. 2023 18:32:30

Pozvánka na zahájení nové turnajové série Vojkovské Devítky

Turnaje2023Praha / Střední ČechyVojkovská devítkaUpoutávka
Ve čtvrtek 18. května se již opravdu rozjede, po zrušeném turnaji 20. dubna, zbrusu nová turnajová série Vojkovská Devítka na herně Říčanského Bowlingu Vojkov. Jak název napovídá, hrát se bude odlehčeným formátem s devítkovým nedohazovaným počítáním, kdy při shození již devíti kuželek je hráči ... Více

Vloženo: 21. 04. 2023 15:46:21

Aleš Procházka vyhrává dubnovou DEVÍTKU

Turnaje2023Jižní ČechySuperLevna PC Cup04 Duben
SUPERLEVNÁ PC CUP DEVÍTKA dohrána. Tentokrát se povedly tři PERFECT GAME a z toho dvě dal vítěz turnaje Aleš Procházka a jednu Tomáš Vacek, který skončil celkově druhý před třetím juniorem Jakubem Doležalem, který zahrál skvělý průměr z celého turnaje 222,65. Junioři začínají promlouvat do pořadí v turnajích CUPu, jen na tomto turnaji se ... Více

Vloženo: 21. 04. 2023 6:44:25 Aktualizováno: 23. 04. 2023 18:29:53

Kája Růžička se rozhodl vyhrávat pořád

Turnaje2023Severní ČechyBBO tour Chomutov04 Duben
V neděli 16.4. s v chomutovském Strikelandu konal za účasti 29 hráčů 3. turnaj BBO tour CXS. Hrálo se na dlouhém modelu Challenge route 66, v kvalifikaci byl nejlepší Michal Janovský, z šestnáctého místa postupoval po odstoupení Jirky Borovce Robert Brožek a z Desperada Zdeněk Havlíček st., Ríša Enders, František Kubík a Honza ... Více

Vloženo: 20. 04. 2023 7:25:10

Premiérové vítězství Jakuba Šarišského na Prosecké Popo Devítce

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 904 Duben
V úterý 18. dubna se odehrál letošní čtvrtý turnaj celoroční série Prosecké Popo Devítky nakonec za účasti 43 hráček a hráčů. Ještě tohoto večera každý příchozí získal drobnou Velikonoční pozornost a poté odehrál na předem zvolené dráze obvyklé čtyři kvalifikační hry o postup do semifinále pro ... Více

Vloženo: 19. 04. 2023 10:38:30 Aktualizováno: 19. 04. 2023 19:44:38

V Benešově ovládli Ferdinanda hráči domácího S-centra

Turnaje2023Praha / Střední ČechyFerdinand devítka04 Duben
V neděli 16. dubna se v S-centru Benešov odehrál 4. turnaj Ferdinand devítky. Hrálo se na lehkém středním mazání wall street dlouhém 40 stop a z 31 hráčů jich hned 5 zahrálo devítkovou perfect game 300 ( David Ruml, Jan Žák, Gustav Horník, Marie Frýbortová a Dalibor Polívka ). Cena za nejvyšší turnajový nához je však jen jedna a ... Více

Vloženo: 18. 04. 2023 9:20:25