Aktuálně

Po druhém kole všechno jinak

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.BrnoSkupina A2.hrací den
Po prvním kole vedoucí tým PM své postavení neobhájil, po neslaných nemastných výkonech (až na 1 hru) dnes brali pouze 20 bodů a zůstali v dnešní tabulce pátí. Naopak Standardní směs prohrála jediný zápas s Bedolem, i jejich průměr přes 358 nasvědčuje, že dnes chytli fajn formu. Minule vybojovali 28 bodů, dnes 34. Druhý ... Více

Vloženo: 18. 04. 2023 9:16:00

První start a hned první triumf na Strašnických ProShop Dvojicích

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnické dvojice04 Duben
tvrtý letošní turnaj celoroční série Strašnických ProShop Dvojic se na herně Strašnického Xbowlingu odehrál v neděli 16. dubna. Dvanáct dvojic převážně pánského osazenstva si přišlo poměřit síly i um, a to dokonce několikero úplně premiérově, když mezi ostřílenými harcovníky se zdaleka neztratilo, ba právě naopak. Po ... Více

Vloženo: 17. 04. 2023 11:29:32

Pavel Čermák vítězem 4. turnaje Prague POPO Bowling Cup

Turnaje2023Praha / Střední ČechyPrague POPO BC04 Duben
  Čtvrtým turnajem za účasti 64 hráčů, pokračovala série Prague POPO Bowling Cup a losovala se i tradiční částka 2500,- Kč v POPO CHANCE . - KVALIFIKACE: výsledky po šesti hrách měli tentokráte nižší hodnoty, než se očekávalo. Kvalifikaci kraloval Tomáš Vacek s průměrem 225,67 a 1354 body. Druhý Pavel Čermák měl na svém kontě 1326 bodů a ... Více

Vloženo: 17. 04. 2023 6:32:38 Aktualizováno: 20. 04. 2023 7:31:47

Ve 3. kole nejlepší K+K. Ve všem!

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.KolínSkupina B3.hrací den
Třetí kolo docela překvapilo. Dosud jasně vedoucí Rašovice dnes neměli na tým K+K, který ze 30 možných bodů si přivlastnil 26. Po dvou bodících poztráceli pouze s Kruhem a Chuligány. Zásadní ale byla porážka Rašovických 6:0, což vydatně přispělo k jejich dnes prvnímu místu. A to není všechno, že byli v laufu ... Více

Vloženo: 16. 04. 2023 21:59:59

V dubnovém Motiv tour vítězí Ondra Kotrla

Turnaje2023MoravaBowling BrnoMotiv tour02 Duben
Na brněnskou hernu si dubnový MOTIV přijelo zahrát celkem 21 hráčů a hráček, z toho 13 juniorů. Děkujeme všem dospělým účastníkům turnaje, že svou účastí významně přispívají k podpoře juniorského bowlingu na jižní Moravě. Je radost vidět na kvalitní sportovní herně hrát na turnaji tolik mladých hráčů. Hrálo se na dnes ... Více

Vloženo: 16. 04. 2023 9:32:49

Na čele beze změny

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.Plzeň3.hrací den
All Fin dnes zcela beze ztrát, vyhrál všechny své zápasy s plným bodovým ziskem. All In s nimi prohrál a kromě toho přišel o 2 body s Kupou a končí druhý. Třetí ZaZa vybojoval 16 bodů. Úžasné dnes byly průměry dvojic, Standa s Danem 429,60 (pochopitelně s hendykepem), All In 350,60. K vidění bylo vidět pár skvělých her - 245 Standa Nejezchleba, 243 Pavel ... Více

Vloženo: 15. 04. 2023 22:38:13

Pepa Novák slaví letošní druhé vítězství

Turnaje2023MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VM04 Duben
Již čtvrtým turnajem pokračovala ve středu 12. a ve čtvrtek 13. dubna 2023 série Senior Cup Tour ValMez. Tentokrát se do výsledkové listiny zapsalo celkem 26 hráčů. Ve dvou hracích dnech jsme připravili 3 rundy a umožnili start co nejvíce zájemcům a tím pádem neudělali ze Seniora uzavřenou soutěž. Ve středeční 1. rundě vypálila všem spolufavoritům rybník Dáša ... Více

Vloženo: 14. 04. 2023 18:32:13

Příště se v měšci trefuje již více jak 5000 Kč

Turnaje2023Praha / Střední ČechyZličínská POPO devítka04 Duben
V pražském Best Bowling centru proběhl 12. dubna šestý turnaj z devítkové série Zličínská POPO devítka s měšcem. Díky souběhu vyšších soutěží ABL chyběla řada lídrů, v postupové hranici do vyřazovacího semifinále to ale nebylo vidět, absence se ukázala až při sčítání bodů do žebříčku. - ... Více

Vloženo: 14. 04. 2023 10:29:15

Přes zelené kuželky pro dubnovou skleněnou…

Turnaje2023Praha / Střední ČechyStrašnická Xb. 904 Duben
V úterý 11. dubna se odehrála letošní již čtvrtá Strašnická Popo Devítka na herně Strašnického Xbowlingu s navlas stejnou účastí jako měsíce předešlého, což značilo jediné, zůstal Černý Petr pro jednoho z hráčů, který se nepodíval ani do semifinále. Oproti měsíci předešlému přítomen ... Více

Vloženo: 13. 04. 2023 18:09:13

Velikonoční Radavský Double vyhráli Doubravová a Nechutný

Turnaje2023Praha / Střední ČechyRadavaRadavské dvojice04 Duben
Vážení bowlingoví příznivci. Velikonoční pondělí tradičně patří na Radavě turnaji dvojic. Letos si jich našlo na Radavu přesně deset. To znamenalo dvě věci, zaprvé všechny dvojice si zahrály všechny tři kola turnaje a za druhé bonusové body z prvního kola se počítali až do finálových bojů, aby i v úvodním kole bylo o co hrát. V ... Více

Vloženo: 13. 04. 2023 6:57:21

9 sladkých potěšení

Turnaje2023MoravaKaštanka Brno9 sladkých potěšení02 Duben
Nechci se zbytečně chlubit, skromnost je můj typický povahový rys, ale i tento herní systém je skvělý. Luboš s Irenou skončili v poli poražených, přesto se stali vítězi, pročež jsem je fotil. Vyhráli totiž kategorii jelit, což vypadá neslavně, ale stovečka je stovečka. Třetí v kategorii elita nedostal nic, navíc ve finálové části hrál mnohem hůř, než ... Více

Vloženo: 12. 04. 2023 17:15:08

Na bedně Honza Kolář st., Katka Slavíková a Michal Janovský

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO klasický Zličín05 Duben
Na Velikonoční pondělí se na Zličíně za účasti 18 hráčů konal 8. BBO klasický turnaj. Hrálo se na krátkém mazání, kvalifikaci vyhrála Jana Janovská (600) a dvanáctým postupujícím do semifinále byl Michal Korecký (509). Po dvou vyřazovacích hrách se počet hráčů smrskl na polovinu, šest lepších si ... Více

Vloženo: 11. 04. 2023 18:55:07 Aktualizováno: 11. 04. 2023 19:01:02

Velikonoční devítku v opavské Raketě ovládl Matěj Vojkovský

Turnaje2023MoravaRaketa OpavaRaketa Cup03 Duben
Na velikonoční neděli byl v Raketě Bowling uspořádán 3. turnaj série Raketa cup 2023. Ačkoli se hrál devítkový turnaj, nepostrádaly výsledky zúčastněných bowlerů na velmi dobré kvalitě. Na postup do finálové dvanáctky bylo nutné naházet průměr 225 bodů ze 4 kvalifikačních her. Tu vyhrál Matěj Vojkovský před Janem Filušem ... Více

Vloženo: 11. 04. 2023 15:16:17

Mladíci Filip Jiránek s Davidem Vrzalem ovládli 3. BBO dvojice Zličín

Turnaje2023Praha / Střední ČechyBBO dvojice Zličín05 Duben
Ve čtvrtek 6.4. se na Zličíně odehrál 3. turnaj BBO dvojic. Zúčastnilo se 14 dvojic a 12 z nich postupovalo do semifinále, z prvního místa Filip Jiránek s Davidem Vrzalem (1340) a z dvanáctého Jitka a Petr Weissovi (1055). Po třech semifinálových hrách postupovalo 6 lepších dvojic do finále, kde je čekaly další tři hry ... Více

Vloženo: 11. 04. 2023 15:12:40

Velikonoční Prosecká ProShop Desítka patřila Josefu Colonovi

Turnaje2023Praha / Střední ČechyProsecká Xb. 1004 Duben
Na Velikonoční pondělí 10. dubna, hned po víkendu, jenž bowlingově patřil Velikonočnímu turnaji Xbowling Iron Special, ovšem na témže středním sportovním mazání, se odehrála čtvrtá letošní Prosecká ProShop Desítka. Zrovna tak hraná americkým způsobem a pochopitelně zařazena do nejvyšší, tedy kategorie A. Díky výjimečně ... Více

Vloženo: 11. 04. 2023 12:05:57

Dáša a Jirka Stulíkovi nejlepší dvojic 4. turnaje

Turnaje2023Severní ČechyBBO dvojice Chomutov04 Duben
Ve středu 5.4. s v Chomutově na středním mazání za účasti 20 hráčů konal 4. turnaj BBO dvojic Strikeland. Kvalifikaci vyhráli Olda Pour s Kájou Růžičkou (1342), z osmého místa postupovali Dana a František Kubíkovi (1111), jen kvůli vyššímu handicapu byli prvními nepostupujícími Petra Bóriková s Vlastou Jiřištěm a na ... Více

Vloženo: 11. 04. 2023 12:01:42

Štěpánka Rejžková a Pavel Vacek ovládli dvojice

Turnaje2023Praha / Střední ČechyŽižkovské dvojice04 Duben
Den před Velikonočním pondělí se odehrál další souboj netradičních dvojic, na které tentokrát dorazilo 13 dvojic a po kvalifikaci bylo jasné, že jediná dvojice nepostoupí. Svého vítězství v kvalifikaci se předem vzdali David Dvořáček a Matěj Kellner, kteří se každý tím pádem věnovali své práci a zbytek dvojic narazilo na své ... Více

Vloženo: 11. 04. 2023 6:29:39

Dubnový Citröen cup

Turnaje2023MoravaKaštanka BrnoCitroën cup02 Duben
Tak dramatický příběh už jsem Vám dlouho nevyprávěl. Naplánovat turnaj na velikonoční neděli může jen ten, kdo neví, že budou velikonoce. To byl můj případ, takže na Citröen cup přišlo jen osmnáct hráčů. To ale nebylo drama, první nastalo půl hodiny po půlnoci. Chtěl jsem jít už spát, když jsem si uvědomil, že na turnaj nemám nic připraveného, takže ... Více

Vloženo: 11. 04. 2023 6:26:00

24 bodů pro 3 týmy

Turnaje2023Soutěže republikovéLiga Dvojic I.KolínSkupina A3.hrací den
Třetí kolo Ligy dvojic skupiny Kolín A přineslo hned třem týmům 24 bodů. Velice vyrovnané kolo... Pouze průměry tyto dvojice seřadily do pořadí Jeleni, Osečáci, Nesmrtelný. Taková vyrovnanost je oproti předchozím kolům novinka. Týmy na prvních 3 místech se porážely navzájem, každý z nich utrpěl jednu prohru, ve kterých si ale 2 body podržely. Vzhledem k ... Více

Vloženo: 10. 04. 2023 20:09:48

Bohumil Brázda vítězem Velikonočního Xbowling Iron Special

Turnaje2023Praha / Střední ČechyXbowling SpecialVelikonoční specialVýsledky
O Velikonočním víkendu od 7. do 9. dubna proběhl na herně Xbowlingu Prosek Duo premiérově jakýkoli turnaj s kvalifikačními rundami rozložený do vícero dní a sice Velikonoční Xbowling Iron Special. Jednalo se o turnaj kategorie A, pochopitelně hraný americkým způsobem na středním sportovním mazacím modelu. Bowlingem si od pomlázky na hernu našlo cestu 61 hráček a ... Více

Vloženo: 10. 04. 2023 19:59:35 Aktualizováno: 13. 04. 2023 18:19:28