Drtivá nadvláda Ivy s Davidem ve Valašských dvojicích pokračuje

V neděli 2. června 2024 jsme v Xbowlingu ValMez uspořádali první MASTERS letošního roku. A protože je to začátek nového a hlavně brzy letního měsíce, tak se dle našich pravidel jedná o šestý turnaj Valašských dvojic roku 2024. I když se hrálo o dvojnásobný počet bodů, tak se zúčastnilo pouze 14 dvojic.

Nedá se nic dělat, každý den přece není posvícení. O co bylo menší účast, o to větší byla bitva o medailové pozice. Hm, tak tady se musíme lehce opravit. Bitva sice byla o medailové pozice, ale jen o druhou a třetí. Tu první si v předehrávce, jak jinak, zajistila paní Columbová. Řeč je samozřejmě o nejlepší dvojici série, Ivě FojtíkovéDavidem Kleinem, kteří zahráli svých standardních 1388 bodů a jen čekali, zda z toho kápne první nebo druhé místo. Žádné jiné umístění letos Iva s Davidem ještě nepoznali.

A nebylo tomu jinak ani v červnu. Ať se zbývající startující snažili sebevíc, tomuto výsledku se nepřiblížili ani omylem. Ovšem od druhého místo už to byla jiná šarvátka. Po dvou turnajích bez „placky“ opět zabrali Martin a Adam Haxovi (1314 b.) a bylo z toho letos jejich nejlepší umístění, druhé místo. Ve společné rundě jim byl hodně těžkým soupeřem Ladik Stodulka a Mira Staněk (1305 b.), kteří tak obhájili květnové třetí místo a bohužel jim k lepšímu umístění nepomohla ani jediná třístovka turnaje, která byla tentokrát osmičková. O pouhých 5 bodíků zpět skončili na čtvrté místě Janča a Marek Irglovi (1300 b.) a tohle byli ti Irglovi, jak je známe z doby nedávno minulé. Parádní výsledek. A aby těch malých odstupů nebylo málo, tak pouhé 3 bodíčky ztráty měli Dáša a Radek Capilovi (1297 b.) na pátém místě a také Bobina Korytářová s Jarkou Matochovou (1280 b.) byly v těsném bodovém kontaktu a uzavřely tak TOP šestku turnaje.

Po 6. turnaji série jsou samozřejmě v čele tabulky stále ještě nedostižitelní Iva Fojtíková a David Klein se ziskem 201 bodů a stejné dvojice jako po květnovém turnaji máme i na druhém místě – Martin a Adam Haxovi (167 bodů) a na třetím místě – Ladik Stodulka a Mira Staněk (161 bodů). Kompletní pořadí série si můžete stáhnout ZDE.

A to je prosím vše z červnových Valašské dvojice, vážení přátelé. Sedmý turnaj je naplánovaný na neděli 7.7.2024obsazovačka je od nedělního  večera aktivní. Jako obvykle připomínáme, že případnou předehrávku si prosím domluvte s obsluhou centra individuálně. Moc Vám všem děkujeme za krásný turnaj a těšíme se na Vás v našem centru Xbowlingu ValMez brzy na viděnou.