Aktuálně

Obouručák Molnar vyhrává v Benešově poprvé turnaj Bowling cz tour

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBowling cz tourZáří
Po prázdninové pauze, v neděli 18. září, nám v benešovském S-centru pokračovala Bowling cz tour 7. turnajem. Hrálo se na lehkém středním mazání Wall street o délce 40 stop. Zahrát si přijelo celkem 26 hráčů a hráček, z nichž byl v kvalifikaci nejlepší Jaroslav Butal st. Od semifinále však kraloval jiný hráč. Který? Septimiu ... Více

Vloženo: 20. 09. 2022 10:21:10

Zářijové POPO dvojice na Hluboké

Turnaje2022Jižní ČechyDvojice POPO HlubokáZáří
Ota Kunc a Dalibor Polívka vyhrávají suverénním způsobem zářijové DVOJICE POPO na Hluboké a nechali protihráče daleko za sebou. Skvěle se doplňovali a po zásluze tak vyhráli každý sadu Budvárku 33. Sponzor turnaje NUMISMATIKA POPO Ruda Pouzar se válí s kamarády u moře, přejeme hodně sluníčka a pivíčka. Druhé místo překvapivě ... Více

Vloženo: 20. 09. 2022 10:16:58

5. ročník Pardubického Prasobraní je u konce a známe vítěze

Turnaje2022Východní ČechyLetní prasobraníVýsledkyFinále
Dne 17.9. se na Pardubické herně Bowlingzone odehrál finálový den již 5. ročníku letního Prasobraní.  Z důvodu řady „omluvenek“ se zúčastnilo Final Stepu 1 pouze 17 hráčů a všichni bojovali o postupová místa a co nejlepší výchozí pozici do dalšího Stepu. Final Step 1 se hrál na součet čtyř her vč. HDC, ke ... Více

Vloženo: 19. 09. 2022 15:29:44

Jeleni jdou po 1. kole do vedení, i když nehráli nejlépe

Turnaje2022Praha / Střední ČechyLD Kolín1.hrací den
Kolínské bowlingové centrum bylo v neděli 18.09.2022 svědkem 1. kola Ligy dvojic. Své hry tak zahájila v ČR již 4. skupina, další premiéry nás teprve čekají. Kolín má 6ti dráhu, takže šest dvojic. Bylo to zajímavé bowlingové dopoledne, výsledky byly v některých případech hodně vyrovnané, jindy zase naprosto rozdílné. ... Více

Vloženo: 19. 09. 2022 11:48:17

Honza Jelínek o parník zvítězil na 8. BBO tour

Turnaje2022Severní ČechyBBO tour ChomutovZáří
V neděli 18.9. se v chomutovském Strikelandu konal 8. turnaj BBO tour. Dlouhé mazání Challenge Route 66 si přišlo vyzkoušet 27 hráčů, z nichž do semifinále postupovalo 16 přímo a další 4 z Desperada. Kvalifikaci vyhrál Ríša Enders (806), z šestnáctého místa postupoval po odstoupení Vlasty Jiřiště a Jany Janovské Abdul ... Více

Vloženo: 19. 09. 2022 11:43:40 Aktualizováno: 22. 09. 2022 10:28:43

Junioři David Mojka a Filip Jiránek na bedně

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStorm Prague CupZáří
Desátým turnajem za účasti 65 hráčů, pokračovala turnajová série STORM Prague Cup 2021/2022. Dvanácti dílná turnajová série, kde se hraje v celoročním pořadí o prize money 40 000 Kč na prvních pěti místech, pomalu ale jistě vrcholí. Po seniorském MČR dvojic se řada účastníků omluvila z důvodu virové nákazy, chyběl i vítěz ... Více

Vloženo: 18. 09. 2022 15:44:24 Aktualizováno: 22. 09. 2022 10:27:24

Vítězná premiéra ZA ŘEKOU v XII. Valašském půlmaratonu

Turnaje2022MoravaXbowling ValMezValašský půlmaratonZáří
Poslední letní sobota, 17. září 2022, patřila v Xbowlingu ValMez již XII. ročníku Valašského půlmaratonu. A podobně jako v únoru jsme byli svědky dalšího nového zápisy do historie tohoto turnaje. V únoru zaskočili všechny týmy Trosečníci, tentokrát to bylo ještě více vyšperkované, když při své turnajové ... Více

Vloženo: 18. 09. 2022 15:36:45

Těsné vedení dvojice Kaštanka

Turnaje2022MoravaLD BrnoSkupina B1.hrací den
15.09.2022 se odehrálo 1. kolo této skupiny Ligy dvojic. K vidění byly některé velmi vyrovnané hodnotné hry, o jejichž výsledku rozhodovalo pár kuželek. Hned 4 hráči se dostali se svým denním průměrem přes 200, z nichž průměr nejvyšší zahrál Roman Čulák (212,86). Ve dvojicích ale měl průměr přes 200 na hráče (přes 400 na dvojici) pouze jediný ... Více

Vloženo: 17. 09. 2022 6:58:34

Honza Kolář st. vítězem 11. BBO klasického turnaje

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO klasický ZličínZáří
V úterý 13.9. se na Zličíně konal 11. BBO klasický turnaj. Hrálo se na krátkém mazacím modelu a díky nižšímu počtu účastníků byl upraven herní systém. Všichni si zahráli čtyři hry kvalifikační a následně dvě finálové, ke kterým se jako třetí přičítá celkový průměr. Honza Kolář st. byl ... Více

Vloženo: 17. 09. 2022 6:55:12

Lenka Málková přepsala ve Strašnicích dějiny

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Září
V úterý 13. září proběhla další ze série Strašnických Xbowling Devítek. Těžko říct, bylo-li to datumem, byť ne v pátek ani na Silvestra, ale turnaj ve nesl ve znamení spousty nezaběhlých pořádků. Cestu na hernu si našlo tentokráte 26 hráček a hráčů, byť spousta známých tváří či skalních ... Více

Vloženo: 16. 09. 2022 13:15:33

Bodovací žebříček, srpen 2022

Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz., přináší druhé hodnocení sezóny 2022/2023. Srpnové klání je ve znamení „double“, přináší stejného vítěze jako minulý měsíc a stejný počet bodů, který byl zapotřebí k vítězství. V Bodovacím žebříčku byla ... Více

Vloženo: 15. 09. 2022 23:45:26 Aktualizováno: 18. 09. 2022 15:51:35

Dalším z premiérových vítězů na Desítce je Martin Palas

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecká Xbowling 10Září
Nedělního podvečera 11. září na den velkých budov proběhl na Xbowlingu Prosek Duo další z turnajů místní série Prosecké Desítky, tentokráte za účasti 21 hráček a hráčů. Opět všichni odehráli 4 hry americkým způsobem na předem zvoleném páru drah a po mazací pauze, když mazání drah jest samozřejmostí i před ... Více

Vloženo: 13. 09. 2022 16:18:12

1. HD v 1. brněnské skupině zvládla nejlépe dvojice Kadeřábek-Ráab

Turnaje2022MoravaLD BrnoSkupina A1.hrací den
V pondělí 12.09.22 se odehrálo 1. kolo Ligy dvojic na Kaštance v Brně. Výsledky zápasů byly velmi zajímavé. Vždyť hned 5 dvojic má na kontě vítězný zápas, což je nebývale vyrovnané. Výsledková tabulka ukazuje i docela vyrovnané herní průměry. Pár výsledků bylo vysloveně překvapivých s ohledem na "papírové favority" ... Více

Vloženo: 13. 09. 2022 15:26:19 Aktualizováno: 13. 09. 2022 17:25:47

Nejen finálových 299 dovedlo Honzu Koláře ml. s Tomášem Liebichem k vítězství

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínZáří
Ve čtvrtek 8.9. se na Zličíně konal za účasti 32 hráčů 5. turnaj BBO dvojic Zličín. Do semifinále postupovalo 12 dvojic, z prvního místa Michal Chrdle s Pavlem Pavlisem (1210) a z dvanáctého Anička Bajgarová s Janou Janovskou (1085). Po třech semifinálových hrách postoupilo šest lepších dvojic do finále, kde je čekaly další tři hry ... Více

Vloženo: 13. 09. 2022 8:24:53

8. BBO dvojice Strikeland vyhráli Olda Pour s Kájou Růžičkou

Turnaje2022Severní ČechyBBO dvojice StrikelandZáří
Ve středu 7.9. se v Chomutově odehrál 8. BBO turnaj dvojic. Z dvanácti zúčastněných dvojic do semifinále postupovalo 8 a do následného finále 4. Kvalifikaci vyhráli Jirka Forman s Vaškem Nedbálkem (1296) a z osmého místa postupovali Michal Chrdle s Pavlem Pavlisem (1141). V turnaji zvítězili Olda Pour s Kájou Růžičkou (866), druzí byli ... Více

Vloženo: 12. 09. 2022 19:06:07

Toník Nahodil řádil, z deseti her dal sedm třístovek, z toho jednu čistou

Turnaje2022Severní ČechyBBO devítka StrikelandZáří
V neděli 4.9 se v Chomutově za účasti 20 hráčů konal 10. turnaj BBO devítky Strikeland. Králem tohoto turnaje byl Toník Nahodil, vyhrál kvalifikaci, semifinále i finále a není divu. V kvalifikaci hodil 2 třístovky, v semifinále 3 a ve finále 2, z toho jednu čistou, velká gratulace. Druhé místo vybojoval Lukáš Roučka a třetí Kája ... Více

Vloženo: 12. 09. 2022 15:07:17

Čtvrté letošní vítězství Rosti Kaly v Senior Cupu

Turnaje2022MoravaXbowling ValMezSenior Cup Tour VMZáří
Po čtvrteční 1. rundě se v sobotu 10. září 2022 dohrával 2. rundou devátý turnaj z celoroční série Senior Cup Tour ValMez. Celkově se turnaje zúčastnilo 16 hráčů, což je polovina dubnové účasti. Náznaky nepasující soboty po obědě nás nenechávají nečinnými a již v říjnu přichází změna. Čtvrteční 1. ... Více

Vloženo: 11. 09. 2022 9:19:43

Za řekou si po velkém finiši zahraje Devítkovou Ligu Mistrů

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling ValMezFinále A2.hrací den
Ve středu 7.9.2022 se v centru Xbowling ValMez definitivně uzavřela prázdninová týmová soutěž, Letní Valašská Devítková liga. Rozhodující boje svedly ve svém druhém hracím dnu týmy Finálové skupiny A. Ve hře bylo nejen vítězství v této letní lize, ale i účast v Devítkové Lize Mistrů. Do tohoto ... Více

Vloženo: 08. 09. 2022 9:32:09

Republikové finále LDL si zahrají S-centrum Benešov a BC Tigers!

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaS-centrum BenešovFinále2.hrací den
Ve středu 7. září se v herně S-centra odehrál 2. hrací den finálové skupiny LDL Benešov. Nejvíce se dařilo domácímu týmu S-centra, úřadujícímu Mistru ČR LDL, který zahrál 2. HD průměr 745,17 bodů. Spolu s S-centrem Benešov postupují do říjnového republikového finále, které se bude hrát v pražské herně Xbowlingu ... Více

Vloženo: 08. 09. 2022 7:40:17

1. kolo zcela ovládly týmy Notaxa

Turnaje2022Praha / Střední ČechyLD Říčany1.hrací den
Historicky zcela první kolo zcela nového zajímavého projektu „Liga dvojic“ proběhlo na Vojkově 7. září 2022. Vše odsejpalo jak mělo, výborná přátelská atmosféra, žádné prodlevy. Liga dvojic v prvním zaváděcím ročníku začne na několika různých centrech v ČR. Do skupin již připravených se lze ještě hlásit, ... Více

Vloženo: 08. 09. 2022 7:37:02 Aktualizováno: 09. 09. 2022 5:07:00