Aktuálně

Nejlepší dvojicí 4. turnaje byli Jirka Hájek s Járou Včelišem

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO dvojice ZličínSrpen
V úterý 16.8. se na Zličíně za účasti 36 hráčů konal 4. turnaj BBO dvojic. Kvalifikaci vyhráli Dan a Standa Nejezchlebovi a jako dvanáctí postupovali do semifinále Honza Korynta s Janou Schönovou. Po třech semifinálových hrách postupovalo šest lepších dvojic do finále. V turnaji zvítězili Jirka Hájek s Járou Včelišem, ... Více

Vloženo: 20. 08. 2022 19:49:14

Miroslav Nýč hráčem Summer Cupu

Turnaje2022Praha / Střední ČechySummer CupVýsledky9.report
Summer Cup na kvalifikaci na herně Xbowling Žižkov i Xbowling Duo přišlo vyzkoušet 113 hráčů a obsah měšce je na částce 14 600,- Kč a možná se podaří naplnit na předpokládanou částku dvaceti tisíc. Volná místa se pomalu zaplňují a průběžně aktualizujeme a doplňujeme hrací rundy. Přinášíme také předběžné výsledky ... Více

Vloženo: 19. 08. 2022 10:32:11 Aktualizováno: 22. 08. 2022 16:19:14

Formprojekt, Republika a Za řekou doplnili Finále A

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling ValMezSkupina B4.hrací den
Tak i skupina B Letní Valašské Devítkové ligy má dohráno. Svůj závěrečný čtvrtý hrací den odehráli její hráči ve středu 17.8.2022. Léto opět udeřilo plnou silou, a jak jsme si libovali nad počasíčkem o víkendu na kempu, tak tentokrát jsme opět trpěli pod náporem vedra. Nicméně to nebylo nic proti tomu, jaký obrovský boj se svedl a ... Více

Vloženo: 18. 08. 2022 10:27:29 Aktualizováno: 18. 08. 2022 10:47:49

Premiérový triumf Filipa Jiránka na Strašnické Devítce

Turnaje2022Praha / Střední ČechyStrašnická Xbowling 9Srpen
V úterý 16. srpna proběhl osmý turnaj Strašnické Xbowling Devítky. Se skromnější účastí z pochopitelných letních důvodů stejného počtu 22 hráček a hráčů. Nakonec tedy startovní pole rozšířil původně na čumendu a pivo příchozí Jaromír Makovec, přesto hrací systém kopíroval ten z turnaje ... Více

Vloženo: 18. 08. 2022 10:23:42

Srpnovou Proseckou Desítku vyhrál a odnesl si Josef Colon

Turnaje2022Praha / Střední ČechyProsecká Xbowling 10Srpen
V neděli 14. srpna proběhl další z turnajů série Prosecké Xbowling Desítky. Tentokráte za účasti 19 hráček a hráčů, když klasicky někteří z přihlášených nedorazili, jiní svou účast zrušili na poslední chvíli. Oproti tomu jsme přivítali pár staro i nových účastníků, z nichž někteří promluvili ... Více

Vloženo: 18. 08. 2022 10:18:44

Bodovací žebříček, červenec 2022

Loňská sezona, kdy se rozdalo více jak 35 hráčských dresů, skončila. V Bodovacím žebříčku sezóny 2021/2022 se objevilo celkem 1437 jmen hráčů/hráček z bowlingových turnajů ze všech koutů naší republiky. Celkovým vítězem celoročního bodování se stal mezi muži Josef Colon a mezi ženami Irena Straková. Nyní se ... Více

Vloženo: 17. 08. 2022 11:47:09 Aktualizováno: 21. 08. 2022 17:55:40

Napínavé třetí kolo odehrála v LTDL 2022 skupina C!

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling TišnovSkupina C3.hrací den
Vítězem kola se stal tým Bowling Darts Rubin 1 (21 b. – celkem 55 b.), poskočil opět na první místo a předvádí hezkou tahanou s Létem prohřátými Homonauty (19 b. – celkem 54 b.), které sesadil na druhé místo. Třetí v tomto kole a třetí i celkově jsou Pitbulli (16 b. – celkem 40 b.). Hráčem kola byl Martin Gabrhel s průměrem 239,60 bodu a náhozem kola ... Více

Vloženo: 17. 08. 2022 9:22:34

Srpnový SUPERLEVNÁPC CUP vyhrál Tomáš Vacek

Turnaje2022Jižní ČechySuperLevnaPC CupSrpen
Za první místo bral i peněžitou prémii 8.000,- Kč od NUMISMATIKA TŘEBOŇ o 4.000,- Kč méně za druhé místo vyhrál Aleš Procházka. Jarda Vacek bral 2.000,- Kč za třetí místo, bramborová pozice byla oceněna na 1.000,- Kč a vyhrál ji Josef Krauskopf. Až do desátého místa dostávali hráči 400,- Kč a ceny v podobě drobné elektroniky od sponzora ... Více

Vloženo: 17. 08. 2022 9:19:24

Richard Nosek po opravě výsledku nově vede

Turnaje2022Praha / Střední ČechySummer CupVýsledky8.report
  Na Summer Cup si na kvalifikaci na hernu Xbowling Žižkov i Xbowling Duo dorazilo potrénovat již 109 hráčů a obsah měšce nově obsahuje 13 500,- Kč a uvidíme zda se podaří naplnit na částku dvaceti tisíc. Volná místa na obou hernách průběžně aktualizujeme a doplňují se a rozšiřují hrací rundy. Nejlepším hráčem týdne se stal Vavřinec Hradil se ... Více

Vloženo: 16. 08. 2022 8:17:00 Aktualizováno: 18. 08. 2022 10:37:32

Závěrečný Letní turnaj vyhrává v Benešově Vladimír Volčko!

Turnaje2022Praha / Střední ČechyLetní Scentrum cupSrpen II
V neděli 14. srpna nám v Benešově vyvrcholila minisérie Letního S-centrum cupu 2022. Této letní série se celkem zúčastnilo 29 hráčů a hráček. Závěrečný 4. turnaj si přišlo zahrát celkem 22 milovníků bowlingu, takže finále bylo o 18 účastnících. Hrálo se o dvojnásobné body do celkového pořadí a na středním ... Více

Vloženo: 16. 08. 2022 8:12:10

Celoroční vítěz Petr Horáček vyhrál i 1. turnaj nového ročníku

Turnaje2022Praha / Střední ČechyBBO devítka ZličínSrpen
Ve čtvrtek 11.8. se na Zličíně za účasti 29 hráčů konal 1. turnaj nového ročníku BBO devítky Zličín. Kvalifikaci vyhrál Petr Horáček (780) a šestnáctým postupujícím do semifinále byl Zdeněk Hrobský (592). V turnaji zvítězil Petr Horáček, druhý byl Honza Řezníček a třetí Jára Maňásek. Dále se umístili ... Více

Vloženo: 16. 08. 2022 8:07:30

Stulíci nejlepší dvojicí na krátkém mazání

Turnaje2022Severní ČechyBBO dvojice StrikelandSrpen
Ve středu 10.8. se v Chomutově konal, tentokrát na krátkém mazání, 6. BBO turnaj dvojic Strikeland. Zahrát si přišlo 15 dvojic, 12 postupovalo do semifinále a poté 6 do finále. Kvalifikaci vyhráli Ríša Soukup s Monikou Šteffkovou (1211) a dvanáctými postupujícími byli Lukáš a Denisa Roučkovi (944). V turnaji zvítězili ... Více

Vloženo: 16. 08. 2022 8:03:17

Domácí doma poraženi dvojicí Nejezchleba, Soušek

Turnaje2022Turnaje ČR a SRBaker CZSrpen
Kvalifikaci na 10 her podle očekávání suverénně ovládli domácí favorité Mykola Fufalko s Ondřejem Suránem se součtem 2059, tedy s průměrem 205,9. Druzí za nimi se součtem 1902 skončili Dan Nejezchleba s Danou Finále hrajeme na 8 her od nuly. Výkony všech byly celkem rozpačité, a tak Standa Nejezchleba s Milan Souškem chtěli ostatní trochu vyprovokovat hrou 234. Ale bez ... Více

Vloženo: 14. 08. 2022 7:35:04

Mezi Malcovi se vpasoval Horáček

Turnaje2022Praha / Střední ČechyDevítkový měšec ZličínSrpen
Desátého srpna se hrál poslední turnaj ze série Devítkový měšec za účasti 23 hráčů. Přestože turnaj dopadl jinak, než se očekávalo, v celoročním pořadí se víceméně nic nezměnilo. V KVALIFIKACI si díky opravnému startu a zahrané třístovce vybojoval nejlepší pozici Petr Horáček a mohl si vybírat dráhu pro ... Více

Vloženo: 13. 08. 2022 20:15:49

Standa Vilášek předvedl v Jadranském klasiku nejlepší finiš

Turnaje2022MoravaBowling JadranJadranský klasikSrpen
Ve čtvrtek 11.8.2022 se v centru Bowling Jadran Frýdek-Mísek odehrál turnaj z kategorie standardních, ale pouze občasných, Jadranký klasik. Již samotný název napovídá, že se jedná o turnaj klasický, čili desítkový. A jak je v Jadranu zvykem, opět za krásné účasti 35 hráčů. V turnaji hraném na součet šesti her rozdělila ta ... Více

Vloženo: 13. 08. 2022 7:30:30

Ve středu 10.8.2022 se odehrál 9. hrací den Letního Prasobraní

Turnaje2022Východní ČechyLetní prasobraníVýsledkyKvalifikace 4
9. HD se zúčastnilo 9 hráčů z důvodu dvou „omluvenek“. Na turnaji se však objevila i dvě nová jména. Novými hráči, který se zapojili do turnaje jsou Pavel Nádvorník a Radek Štefl. Tento hrací den razantně zamíchal průběžným pořadím a je vidět že si hráči již poradili s mazáním, na kterém se hraje po celou ... Více

Vloženo: 11. 08. 2022 21:57:10

Do Finále A postupuje CNC Produkt, Zákulisí a Barum Team

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling ValMezSkupina A4.hrací den
Ve středu 10.8.2022 byla v centru Xbowling ValMez ukončena skupina A čtvrtým hracím dnem Letní Valašské Devítkové ligy. Postupové karty byly rozdány již po minulém kole a nic na tom nezměnil ani závěrečný večer. Pouze se prohodilo pořadí druhého a třetího týmu. Pozici nejlepšího týmu skupiny se nakonec celkem s přehledem podařilo udržet, i ... Více

Vloženo: 11. 08. 2022 8:23:57 Aktualizováno: 11. 08. 2022 8:34:05

Úsušáci vítězem 3. HD tišnovské LDL skupiny B

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaXbowling TišnovSkupina B3.hrací den
V Xbowlingu Tišnov se ve středu 10.8.2022 odehrál 3. HD LDL skupiny B. Nejlépe se kolo vyvedlo Úsušákům, kteří vyhráli HD a jsou pouhého půl bodu od druhé postupové příčky (41,5 b.) do tišnovského finále. Tutu druhou pozici i nadále drží Last Minute (42 b.) a vše shora bezpečně hlídají vedoucí TŘI TETY (55 b.). Nejlepším ... Více

Vloženo: 11. 08. 2022 8:21:15

Lukáš Obrusník si odnesl další kuželku

Turnaje2022Praha / Střední ČechyŽižkovská Xbowling 9Srpen
V srpnu si cestu na Žižkovskou Xbowling Devítku našlo 38 hráčů a pravidelně se přímého postupu do finále vzdávají stejní hráči, ale tento turnaj si všichni postup nechali a nikoho dalšího nepustili. Přímo postoupili do finále následující hráči: Petr Mráček, Jaromír Vohryzka, Dušan Kovařík a ... Více

Vloženo: 10. 08. 2022 22:23:26

V Chomutově máme za sebou třetí kolo LDL

Turnaje2022Turnaje ČR a SRLetní Devítková ligaChomutov3.hrací den
Po dvou týdnech pokračovala LDL v Chomutově třetím kolem. Skvělou fazónu předvedla Třináctá parketa. Zaváhali až v posledním zápasu proti Strikelandu. Ale i tak to byla parádní jízda. Velká škoda, že minule se nezúčastnili. Zcela jistě by tabulka měla jinou podobu. Hodně se dařilo také Strikelandu. Vydřené body je vynesly do čela soutěže. Windfall zůstal ... Více

Vloženo: 10. 08. 2022 14:57:35