Podzimní Raketa cup vyhrál po boji Ondra Kurka

Poslední říjnová neděle patřila v Raketě Bowling příznivcům předposledního letošního turnaje ze série Raketa Cup 2023. Turnaje se zúčastnilo celkem 30 hráčů, hráček. Kvalifikaci ovládl Matěj Vojkovský, před Ondřejem Kurkou a Martinem Orálkem.

Ve finále se rozpoutal velký boj právě mezi těmito třemi favorizovanými hráči. Z něho vyšel nejúspěšněji trochu překvapivě Ondřej Kurka, který v součtu 4 finálových her porazil Matěje Vojkovského o pouhé 2 kuželky a třetího Martina Orálka o 9 kuželek. Dále se hráči ve finále umístili v tomto pořadí: Andrzej Bednarz (4.), Jan Filuš ml. (5.), Martin Kavan (6.), Jakub Lex (7.), Roman Jenšovský (8.), Jan Filuš st. (9.) a Kateřina Hejdučková st. (10.), která převzala cenu pro nejlepší hráčku. Finálovou dvanáctku uzavřeli Marek Kittel (11.) a Ondřej Vojkovský (12.). Cenu pro vítěze kvalifikace a také cenu za nejvyšší nához (267 bodů) vybojoval Matěj Vojkovský.

Před posledním letošním turnajem série Raketa cup, drží vedoucí pozici Ondřej Kurka, před Janem Filušem ml. a Andrzejem Bednarzem.

Tím posledním letošním turnajem je oblíbená Vánoční devítka, kde stačí shodit ke striku i 9 kuželek. Odehraje se v neděli 17.12.2023 a potenciální soutěžící se mohou už dnes přihlásit na našich webových stránkách www.raketabowling.cz.