Mix na Jadranu má nového vítěze

První červnovou neděli 4.6.2023 se na herně Jadran Frýdek-Místek odehrál turnaj Jadranský Mix. Musím touto cestou poděkovat všem párům, že i přes sluníčkové počasí zavítali k nám na hernu, abychom si mohli spolu zamixovat.

Všech šest párů první rundy začalo v 10 hodin svádět boje o co nejlepší umístění. Zájem dvojic byl takový, že pořadatelská dvojice Jana a Karel Orságovi si zahráli předehrávku a to v sobotu 3. 6. 2023. Jejich výsledný součet bodů v předehrávce byl krásných 2 364 b.  Pomyslná rukavice byla hozena a teď už záleželo na ostatních párech, jestli ji zvednou. V první rundě se tak nestalo a tak druhé místo si vybojovali Iveta a Michal Kudelovi (2 306 b.) a třetí místo znovu a opět obsadili Lenka Walová a Radim Jurečka (2 247 b.).

I druhá runda začala přesně v poledne, protože se naše páry pyšní včasnou docházkou. V ní tentokrát zazářili manželé Dana a Jirka Klusáčkovi (2 447 b.). Tentokrát se žádná zápletka nekonala, rukavice byla zvednuta, devítková Perfekt game hozena a tedy pro ně první letošní zasloužené vítězství v turnaji. Druhé místo ve druhé rundě obsadili Eva Mazurová a Jaroslav Pazděra (2 214 b.), třetí pak třinečtí Agáta Valíčková a Daniel Smilowski (2 210 b.).

Bohužel to ani u jednoho z těchto dvou páru nestačilo na bednu. Druhé místo v turnaji brali tentokrát Jana a Karel Orságovi a na třetí místo klesli Iveta a Michal Kudelovi.

Kolo štěstí dnes přineslo radost párům Klára Jurásková a Ondřej Kusý, Žaneta Morys a Vladimír Kutáč, Monika a Drahomír Krečmerovi, Edita a Petr Lyskovi a Agáta Valíčková a Daniel Smilowski.

Dnes děkujeme manželům Lence a Tomáši Lacigovým, kteří přispěli pěknou tekutou cenou do kola štěstí.

Ve výsledcích se můžete podívat i na průběžné pořadí párů v celoroční sérii.

Všem moc děkujeme za účast na turnaji. Prázdninový Jadranský Mix bude v červenci na Bowlingu Jadran Frýdek-Místek tentokrát ve čtvrtek 6. 7. 2023. První runda bude začínat v 15 hodin a druhá v 17 hodin.