Lukáš Jelínek napodobil Spartu a střihl si double …

V pondělí 27.5.2024 byl dohrán čtvrtý turnaj Olympia Bowling Cup – Numismatika 2024, který se těšil opět účasti přes 70 hráčů, tentokráte jich bylo 72.

Dle věkových kategorií měli v květnu na turnaji opět největší zastoupení senioři a byla to poměrně drtivá převaha. Seniorů bylo celkem 53 ( kat. 50 až 59 let - 17 hráčů, kat. 60 až 69 let - 22 hráčů, kat. 70 a více let – 14 hráčů). Naopak kategorie juniorů do 18 let měla pouze 3 zástupce, turnaje se účastnilo též 16 hráčů ve věku 19 až 49 let.

Již tradičně, ve čtyřech hracích dnech, se bojovalo nejen o umístění na 1. až 3. místě. Bojovalo se i o vítěze v řadě věkových a výkonnostních kategorií.

Lukáš Jelínek napodobil čerstvý úspěch fotbalové Sparty a střihl si vítězné double … Svůj druhý start na turnajové sérii přetavil v druhé vítězství, tentokráte s průměrem 226,50. Druhé místo vybojoval junior Filip Jiránek, třetí se umístila Kateřina Slavíková, která se stala nejlepší ženou turnaje a byla i nejlépe umístěnou hráčkou výk. kat P190.

Věcné ceny nejen třem nejlepším budou předány opět individuálně na příštím turnaji. Na originální trofeje a ceny se mohou těšit i tito další hráči.

- Šimánek Ladislav: nej. senior 50-59 let + nej. hráč P190 (6. místo)

- Nosek Richard: nej. senior 60-69 let (11. místo)

- Colon Josef: nej. senior kat. 70+ (16. místo)

- Marešová Jana: nej. seniorka 60-69 let (23. místo)

- Váchová Věra: nej. žena + nej. seniorka 50-59 let (25. místo)

- Pleticha Jaroslav: nej. hráč kat. P165 (27. místo)

- Kolářová Hana: nej. hráčka kat. P165 (34. místo)

- Jana Schönová: nej. seniorka kat. 70+ (48. místo)

- Kolářová Hana:nej. hráčka kat. P165 (34. místo)

V přílohách níže, naleznete podrobné výsledky s nezapočítávanou nejhorší hrou a žebříček s průběžným hodnocením série. Během tří turnajů je zapsáno v žebříčku celkem 109 hráčských jmen.

Průběžné výsledky z jednotlivých hracích dnů květnového turnaje, včetně bohaté fotogalerie oceněných z dubnového turnaje naleznete >> ZDE.

Příští turnaj se hraje opět ve čtyřech hracích dnech. Hraje se 12., 15., 16. a 17. června. Obsazovačka je otevřena, volná místa naleznete >>ZDE.