František Čermák vítězem 11. turnaje Bowling cz tour

V neděli 29. října se v Benešově odehrál 11. turnaj bowlingové série Bowling cz tour 2023. Po několika omluvenkách nakonec dorazilo 26 hráčů a hráček, z nichž byla nejlepší nejen v kvalifikaci, ale i v semifinále, Blanka Heřmánková.

Finále však ovládl František Čermák po náhozech 236 a 192. Druhé místo vybojoval Jaroslav Butal st. a třetí místo bere Milan Barnet. Nejlepší ženou byla vyhlášena Marie Frýbortová, která obsadila šesté místo. Cenu za nejvyšší turnajový nához si odnesl Tomáš Mrkvička, který v kvalifikaci předvedl hru 258 bodů, stejnou jako o něco později Septimiu Claudiu Molnar. Nejlepší v kategorii "B" byla Jana Kocmanová.

V celkovém pořadí navýšila Blanka Heřmánková vedení před druhým Davidem Rumlem na 15 bodů. Třetí je Gustav Horník. Další pořadí v Top 6 je následující: 4. Milan Barnet, 5. Septimiu Claudiu Molnar a 6. Marie Frýbortová. V kategorii "B" se nic nezměnilo, vede Šimon Melcr před Honzou Žákem a Janou Kocmanovou.

Závěrečný turnaj se odehraje v neděli 26. listopadu a hrát se bude na krátkém mazání, které vybrala vedoucí hráčka Blanka Heřmánková. Bonus pro hráče, jednotná večeře zdarma. Děkuji všem hráčům a hráčkám za fajn neděli.

Foto č.1 zleva: Jaroslav Butal st., František Čermák a Milan Barnet.

Foto č.2: Marie Frýbortová (nejlepší žena) a Tomáš Mrkvička (nejvyšší nához).