Dalibor Polívka ovládl 6. turnaj Bowling cz tour

V neděli 26. května, v den velkého očekávání od Českých hokejistů, se v S-centru Benešov odehrál 6. turnaj Bowling cz tour. Turnaje se zúčastnilo "pouze" 22 hráčů a hráček a tak šlo dle propozic do semifinále 18 lidí. Finále hrála tradičně nejlepší dvanáctka. Hrálo se na krátkém mazání Boardwalk o délce 35 stop a s ním si v kvalifikaci nejlépe poradil David Ruml, aby ho po semifinále v roli lídra vystřídal Milan Barnet.

Finále však ovládl zcela jiný hráč. Po finálových náhozech 184 a hlavně 244 (nejlepší turnajová hra) bodů vyhrává Dalibor Polívka. Druhé místo vybojoval šťastný Šimon Melcr a třetí místo bere Milan Barnet! Čtvrtá skončila nejlepší žena a po 2 měsíční pauze absentující Marie Frýbortová. Kategorii "B" vyhrává premiérově Lukáš Kolman, který obsadil 5 příčku.

V celkovém pořadí se do čela Bowling cz tour propracoval Milan Barnet, aby vystřídal Petra Zacha st., který je tak prozatím druhý. Třetí místo patří Šimonu Melcrovi, který hrál před rokem ještě kategorii "B" (kterou nakonec vyhrál a odnesl si bowlingovou kouli - pozn. autora). Čtvrtá je Marie Frýbortová, která je velkou favoritkou celé série i po vynechání dvou turnajů vinou zranění. Pátý je David Ruml a šesté místo drží Miroslav Krch. Kategorii "B" vede celkově i nadále Petr Bartoň před Tomášem Rathouským a Janou Kocmanovou.

Další turnaj ze série Bowling cz tour je naplánován na neděli 23. června a hrát budeme na daleko příjemnějším mazání Wall street o délce 40 stop. Na prázdniny je v S-centru opět připravena letní minisérie 4 turnajů (Letní S-centrum cup) a hrát budeme pouze a jen na již zmíněném hauzíčku Wall street.

Hrát se bude i Letní devítková liga a vítěz postupuje přímo do celorepublikového finále, které se hraje v herně X-bowlingu Prosek Duo. Na závěr chci tradičně poděkovat Vám hráčům za přízeň a přátelskou atmosféru.

Foto č.1 zleva: Šimon Melcr, Dalibor Polívka a Milan Barnet.

Foto č.2: Lukáš Kolman a Marie Frýbortová.