Benešovští hráči ovládli 3. turnaj Bowling cz tour

V neděli 5. března se odehrál 3. turnaj Bowling cz tour 2023. Kvalifikaci odehrálo celkem 30 hráčů a hráček. Hrálo se na krátkém mazacím modelu Boardwalk o délce 35 stop. Kvalifikaci i následné semifinále ovládl David Ruml, který ve finále nakonec skončil na 3. místě. Druhé místo vybojoval Tomáš Mrkvička a úspěch benešovských barev podtrhl vítězný Milan Barnet. Nejlepší ženou byla vyhlášena Blanka Heřmánková, která obsadila 7. místo. Nejlepším hráčem(kou) kategorie "B" byla Iva Pauleová, která skončila na 13. místě.

V celkovém pořadí se na 1. místo dostává David Ruml, těsně za ním je se 4 bodovým odstupem Milan Barnet a na místě třetím je prozatím František Čermák. Další pořadí v Top 6 je následující: 4. Blanka Heřmánková, 5. Gustav Horník a 6. Marie Frýbortová. Nejlepším hráčem kategorie "B" zůstává Šimon Melcr, na druhém místě se nachází Jan Žák a třetí je Petr Bartoň.

Další turnaj série Bowling cz tour se hraje v neděli 2. dubna a hrát budeme na "hauzíčku" (Wall street 41 stop). Děkuji všem hráčům za pěknou účast, tradiční sportovní a přátelskou atmosféru.

Foto č.1 zleva: Tomáš Mrkvička, Milan Barnet a David Ruml.

Foto č. 2: Blanka Heřmánková a David Ruml.

Foto č. 3: Iva Pauleová.