Míra Krch se dočkal a raduje se z vítězství na Bowling cz tour

V neděli 28. dubna se v Benešově odehrál 5. turnaj Bowling cz tour 2024. Tohoto sportovního klání se zúčastnilo celkem 24 hráčů a hráček a dle propozic šli všichni zúčastnění do semifinále. Hrálo se na středním mazání Main street o délce 41 stop. Jako nůž máslem procházel kvalifikací (nejvyšší nához turnaje, 268 bodů) i následném semifinále domácí hráč Milan Barnet, ale ve finále bylo vše jinak.

Z premiérového vítězství se radoval Miroslav Krch z Tábora po finálových hrách 192 a 186 bodů. Druhé místo vybojoval David Kumšta a třetí místo obsadil Petr Zach st. Nejlepší ženou byla vyhlášena Iva Pauleová a za vítězství v kategorii "B" byl rád Marek Vlach, který obsadil šestou příčku.

V průběžném pořadí Tour se na první příčku dostává Petr Zach st., druhý je Milan Barnet a třetí Šimon Melcr. Další pořadí v Top 6: Jaroslav Bejšovec, David Ruml a Marie Frýbortová. V kategorii "B" se do čela propracoval Petr Bartoň, druhý je Jan Žák a třetí Karel Hlas.

Všem zúčastněným děkuji za účast a budu se na Vás těšit opět někdy na viděnou.

Foto č.1 zleva: David Kumšta, Miroslav Krch a Petr Zach st.

Foto č.2: Marek Vlach a Milan Barnet.

Foto č.3: Iva Pauleová.