Ani po třetím kole výrazné změny, jen větší bodové odstupy

Stejně jako v předchozím kole - Rašovice v kolínské skupině Ligy dvojic vše vyhráli s výjimkou jediného zápasu, udolal je opět Dr. Bowling, ale 2 body přece jenom zůstaly doma. Takže dnes první i celkově první. Dr. Bowling se opět vytáhl na Rašovice, ale dnes podlehli 2x, s PVza20 a s Jeleny. Z obou zápasů si odnášejí 2 body sice, ale v žebříčku jim Rašovice zase o pár bodíků poodskočili. Jeleni vyhráli 4 zápasy, po hříchu však z toho 3 byly jen za 4 body. Takže dnes třetí místo a stejné místo si upevnili i v ročním žebříčku. Tyto 3 týmy mají postup do finále prakticky jistý. PVza20 dnes pěkných 20 bodů. Osečáci 16 bodů a kalich hořkosti si letos dopíjí Kruh team...

Poslední kolo na nás čeká 29.května. Vedoucí 3 týmy už si mohou pomalu studovat zveřejněné Propozice Finále. Bude se jim to jistě hodit. Veškeré detailní výsledky zápasů i tabulky včetně historie a výsledků všech dalších skupin Ligy dvojic jsou k vidění na webové stránce akce.